Předčasné ukončení? Takhle Meliš v Ostravě porazil Babu Jagu

Organizace Oktagon na svém oficiálním YouTube kanále tradičně zveřejnila všechny zápasy uplynulého turnaje. Podívejte se, jak domácí Václav Mikulášek, alias Baba Jaga nestačil už v první kole na nepřítele číslo jedna, Tomáše Meliše.

Václav Mikulášek před zápasem s Tomášem Melišem Foto: OKTAGON MMA

Mikulášek zápas zdarma živě: Meliš nasadil kimuru a bylo hotovo

Tomuto hlavnímu předzápasu turnaje Oktagon 32 předcházely velké emoce. Hodně se o něm mluvilo a mezi obě kohouty to dlouhé měsíce pořádně jiskřilo. O to překvapivější byl výsledek ostře sledovaného duelu Meliš vs. Mikulášek. Mimochodem výsledek, se kterým se Vašek Mikulášek do teď odmítá smířit.

Zápas mezi Mikuláškem a Melišem totiž skončil už po třech minutách boje a z vítězství se mohl radovat Tomáš Meliš, který šel do zápasu jako velký kurzový outsider. Václav Mikulášek přitom do zápasu vstoupil dobře a byl to právě on, kdo jako první dostal soupeře na lopatky.

Jenže následně si nepohlídal přetočení velmi zkušeného grapplera Meliše a ten nasadil páku na ruku zvanou kimura.Mikulášek v jeden moment „zařval bolestí“, což rozhodčí zápasu Pavel Touš zcela správně a dle pravidel MMA vyhodnotil jako verbální tapout (odklepání).

Tento způsob ukončení vyvolal v hledišti značnou míru nevole a hodně se mu divil i sám Vašek Mikulášek. Promotér Ondřej Novotný však vzápětí celou situaci při vyhlašování objasnil. Bohumínský rodák Václav Mikulášek tuto hořkou porážku stále neskousl a verdikt označil za předčasný a nesprávný. Následně opakovaně vyzval Tomáše Meliše k odvetě. Na celý zápas Mikulášek vs. Meliš se podívejte v tomto videu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ