Bitva titánů má zelenou. Francis Ngannou se poměří s Tysonem Furym. Jaká budou pravidla?

Tak přece na tenhle zápas dojde. Souboj těžkých vah je podle všeho oficiálně stvrzen podpisy obou aktérů. Podívejte se na detailní informace, datum a místo konání.

Tyson Fury se utká s Francisem Ngannou Foto: Profimedia

Hotovo, podepsáno: Tyson Fury vyzve Francise Ngannoua

Obrovská prestiž a naditý pytel zlaťáků. Dlouho diskutovaný mega zápas mezi Tysonem Furym a Francisem Ngannou je podle uznávaného novináře Ariela Helwaniho hotovou záležitostí. K zápasu dojde 28. října 2023 Saúdské Arábii. Velmi překvapivé jsou ovšem pravidla, na kterých se oba bijci domluvili.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Zápas Fury vs. Ngannou proběhne pod pravidlami profesionálního boxu. Nepůjde tedy o klasickou exhibici, o čemž se v posledních dnech hodně mluvilo. V zápase by měli 3 ringoví rozhodčí používat desetibodový systém, známý z MMA. Fury i Ngannou se ale nechali slyšet, že plánují jeden druhého tvrdě knokautovat, píše Helwani.

Dana White před časem označil tento zápas za nesmysl, nakonec k němu ale přeci jenom dojde. Na samotné vyjednávání už neměl šéf UFC žádný vliv, neboť Ngannou brány slavné organizace poněkud kontroverzně opustil, čímž přišel o svůj šampionský pás v těžké váze.

36letý africký "predátor" s francouzským pasem se v květnu letošního roku rozhodl zamířit do organizace PFL, kde podepsal velice lukrativní kontrakt. Díky zápasu s Furym si teď navíc přijde na další obrovské peníze. Z pohledu Tysona Furyho by ale mělo jít po sportovní stránce o vcelku jednoznačnou záležitost.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Valhalla Fighting box bez rukavic

Organizace Valhalla Fighting – informace, turnaje a zápasníci

Není to dávno, co se objevila na scéně bojových umění nová organizace, specifická zápasy v boxu bez rukavic.👊 Seznamte se s Valhalla...

Jake Paul se dočká vlastního dokumentu

Když se sen stane skutečností. Příběh Jakea Paula míří na filmová plátna

Kontroverzní influencer Jake Paul odkryje svůj přerod z youtubera na boxera. Jeho jméno budí ve světě bojových sportů pořádné emoce, a...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ