Když se sen stane skutečností. Příběh Jakea Paula míří na filmová plátna

Kontroverzní influencer Jake Paul odkryje svůj přerod z youtubera na boxera. Jeho jméno budí ve světě bojových sportů pořádné emoce, a stejně tak by tomu mělo být u zbrusu nového dokumentárního filmu z dílny streamovacího giganta Netflix.

Jake Paul se dočká vlastního dokumentu Foto: Profimedia

Z hvězdy YouTube úspěšným boxerem: Dokument o Jakeu Paulovi exkluzivně na Netflixu

Krev, pot a slzy. Krátká, ale nesmírně zajímavá boxerská kariéra Jakea Paula se dočká filmového zpracování. Uznávaný režisér Andrew Renzi přiblíží neobyčejný příběh hvězdy YouTube, který se v 16 letech rozhodl prorazit v královské disciplíně bojových sportů. Premiéra čtyřdílného dokumentu je naplánována na 1. srpna 2023.

Jake Paul o tom informoval fanoušky prostřednictvím Twitteru, kde vzkázal: "Moje boxerská kariéra se začala psát v roce 2016, ale můj příběh nebyl nikdy odvyprávěn." 26letý úspěšný byznysmen je mimo jiné známý tím, že balancuje na hraně. Tento způsob marketingu mu ale vydělává obrovské peníze a jeho dosahy celosvětově neustále rostou. Ve spolupráci s Netflixem nyní odvypráví svůj příběh plný motivace a odhodlání.

bavte-se-u-sazkove-kancelare-betano

Poslední tři roky byly pro mladšího z bratrů Paulů velmi dynamické a plné akce. Jeho nesporný talent na vlastní kůži pocítily bývalé hvězdy UFC Ben Askren, Tyron Woodley, nebo Anderson Silva. V posledním zápase proti Tommy Furymu ovšem přišlo první klopýtnutí a hořká porážka. Další velká výzva na sebe ale nenechala dlouho čekat.

6. srpna se Jake Paul utká v Dallasu s hvězdným Natem Diazem. Kromě toho "Problémové dítě" vstoupilo do struktur organizace PFL a jeho konto dál bobtná závratnou rychlostí. Prioritou číslo jedna je ovšem box, kvůli kterému se dokonce natrvalo usadil v Portoriku.

Platforma Netflix dává dlouhodobě velký prostor těmto dechberoucím příběhům sportovců napříč všemi odvětvími. Dokument Jakea Paula je samozřejmě jedním z propagačních nástrojů jeho nadcházejícího zápasu s Diazem, od kterého se všeobecné očekává velká sledovanost. Ať už jste fanoušky tohoto internetového mága, nebo ne, jeho cesta nabízí pozoruhodný příběh, jakých ve sportu v poslední době zase tolik nevídáme.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jake Paul bude spolupracovat s PFL

Jake Paul oznámil spolupráci s PFL, v MMA se objeví ještě letos

Úspěšný americký youtuber a boxer Jake Paul potvrdil svůj příchod do PFL. V progresivní organizaci bude zastávat hned několik pozic....

Jake Paul nestačil na Tommyho Furyho

Jake Paul poprvé padl! Vyrovnaná bitva s Furym příliš neoslnila

Měl to být jeho den. Kontroverzní boxer Jake Paul se už viděl s dalším vítězným zářezem na své pažbě. Jenže tentokrát tvrdě narazil. Tady...

Conor McGregor

Dokument McGregor Forever: info, trailer, premiéra na Netflixu

Na populární vysílací platformě Netflix najdete unikátní dokumentární minisérii o největší světové hvězdě MMA scény Conoru McGregorovi....

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ