Bouřlivák Martin Fenin zase řádil! Zasahovat musela policie. Co na to Oktagon?

Tenhle projekt dostává vážné trhliny. O Martinovi Feninovi nebylo nějakou dobu příliš slyšet. Teď to však vyhlášený potížista dohání mírou vrchovatou. A v hlavní roli je bohužel znovu alkohol.

Martin Fenin to zase přehnal s pitím Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Místo tvrdé dřiny v gymu další opilecká eskapáda. Martin Fenin je opět v problémech

Přerod Martina Fenina z problémového fotbalisty na polepšeného sportovce a bojovníka se zatím nedaří podle představ. Podle několika zdrojů se Fenin v centru Prahy zpil pod obraz a svědci vypověděli, že měl údajně v telefonickém rozhovoru s manželkou vyhrožovat sebevraždou.

Na místo dokonce přijela policejní hlídka, která po předložení patřičných dokladů Martina Fenina legitimovala. Někdejší fotbalový reprezentant jen pár hodin po incidentu s několika monokly v obličeji nasedl na letadlo směr Barcelona. Zda se jedná o rychlý úprk před médii, nebo má tato cesta i jiný důvod ale není známo.

Aktualizováno: Martin Fenin se objevil na turnaji Oktagon 44 v Oberhausenu, kde stanul tváří v tvář svému bodoucímu soupeři Kevinu Pannewitzowi. Informace o jeho cestě do Barcelony se tak ukázaly jako liche.

Žádný z představitelů organizace Oktagon se k této situaci dosud nevyjádřil. Je ale více než zřejmé, že celá situace vrhá na projekt Martin Fenin MMA bojovníkem špatné světlo. V tomto případě balancování na tenkém ledě prozatím organizaci Oktagon tak úplně nevychází. Dlouho se sice zdálo, že by se Fenin mohl alkoholu definitivně vzdát a svého démona s vidinou nové výzvy přemoci, podle těchto nejnovějších zpráv je ale životospráva 36letého milovníka nespoutaného života opět ve starých kolejích.

Zápas ve Frankfurtu v ohrožení?

Martin Fenin by se měl 17. září na turnaji ve Frankfurtu utkat v kleci s podobně problémovým Němcem Kevinem Pannewitzem. Zda na souboj skutečně dojde je ale ve světle nejnovějších událostí velmi nejisté.

Celá situace je o to nepříjemnější, že navzdory Feninově minulosti do něho oba promotéři Oktagonu Novotný s Nerudou vkládají veřejně velké naděje. Jestli půjde případně celý projekt k ledu se jistě dozvíme co nevidět.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Martin Fenin má před sebou novou životní výzvu

Martin Fenin Oktagon MMA: aktuální info a příprava na zápas

Kontroverzní fotbalista Martin Fenin ⚡ se stal tváří nového projektu organizace Oktagon. Jeho cestu do MMA klece ⚔️ přibližujeme v tomto...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Ukončí Karlos Vémola kariéru?

Novotný spřádá plány, jak Vémolu udržet v kleci. Přemlouvat ho prý ale nebude

Karlos Vémola začal po prohře s Patrikem Kinclem mluvit o konci kariéry. Tomu však někteří odmítají uvěřit, třeba i promotér Oktagonu...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ