Datel chce do klece Kotlára! Jardu výzva rozzuřila

Pátý turnaj Clash of the Stars už je za rohem, a u jednoho stolu se v rámci tradičního B4THECLASH potkali bojovníci titulového zápasu Datel a Dynamo. Jaká panuje mezi zápasníky nálada a proč chce Datel do klece s Kotlárem?

Datel vs. Dynamo v B4THECLASH Foto: Youtube/ClashoftheStars

Datel chce do klece Jardu Kotlára. Co spolu mají za problém?

Marek „Datel“ Valášek má za sebou v Clash of the Stars už dvě výhry, jeho vysněnou metou je v současném souboji s Tomášem „Dynamo“ Križanem ukončit zápas před limitem.

Tentokrát jde skutečně o hodně, protože vítěze čeká vůbec první titul organizace. Přestože zatím Datel v Clashi slavil jen úspěchy, české sázkové kanceláře v tuhle chvíli favorizují Dynama.

Datel vs. Dynamo kurzy na Fortuně

aktuální k 8. 6. 2023 (19:00)

Nutno podotknout, že mezi bojovníky titulového duelu paradoxně panuje ve srovnání s ostatními zápasníky nejmenší napětí, a během předzápasového B4THECLASH netradičně nedošlo k žádné spontánní bitce, jak je tomu v případě Clash of the Stars zvykem. Kluci si akorát střihli přátelskou páku, ale i ta probíhala v klidu. Vsaďte si na svého favorita s bonusem za registraci zde

I přesto zazněla spousta zajímavých informací i výzev k budoucím zápasům, které by vás nejspíš ani ve snu nenapadly. Jedna z tradičních otázek, které promotér Le Sy pokládá během B4THECLASH, je to, s kým by se bojovníci chtěli v Clash of the Stars utkat v budoucnu.

Marek Valášek přiznal, že by si to rád rozdal s Jardou Kotlárem, který mu vadí. Je dokonce ochotný jít do open zápasu, protože je mu jasné, že váhově na tom nikdy nebudou stejně.

„... ukázal se jako pěkná svině, lhář a zlej člověk, takže s tím já mám nevyřízený účty, takže s tím bych rád šel, samozřejmě víme, že on se v životě nemůže dostat do váhový kategorie 84 kilo... takže s Jardou pás určitě ne, ale chtěl bych s ním jít open,“ vysvětlil Datel své důvody.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Jarda Kotlár o výzvě věděl už předtím, ale očividně B4THECLASH sledoval a měl potřebu okamžitě zareagovat, takže jsme ho slyšeli mezi prvními volajícími. Moc toho říct nestihl a hovor vypadl. „Jardovi došel kredit,“ okomentoval to vtipně viditelně nervózní Datel.

Bylo jasné, že Jarda toho má na srdci víc než dost, a když se mu promotér Le Sy dovolal nazpátek, pořádně se rozvášnil: „Já tu tvoji výzvu přijímám, abyste všichni viděli, že nejsem nějaký posera... uvidíš, ty zažiješ pořádný bomby...“ rozčiloval se Kotlár v telefonátu. Poté následoval dlouhý, hlasitý a řádně rozohněný monolog, kterému bylo stěží rozumět.

Podívejte se na celou konfrontaci ve videu:

Datel po Kotlárově dlouhé a hlasité promluvě reagoval a znovu vysvětloval, co a proč si o něm myslí. „Zklamal jsi mě, Jardo,“ zakončil celou záležitost Valášek, kterému mimo jiné v následujících minutách jeden z volajících vyčetl přílišnou upovídanost.

V jednom z telefonátů zazněla i otázka na oba aktéry hlavního zápasu, zda k sobě chovají nějakou zášť. Dynamo okamžitě odpověděl, že ne, a Datel na to konto zdůraznil, že jediný spor, který mezi nimi vládne je ten o titulový pás. Dost možná tedy uvidíme v organizaci nezvykle důstojný duel a třeba i nějaký ten sportovní výkon. V budoucnu se však zřejmě můžeme těšit na souboj plný nevraživosti: Kotlár vs. Datel.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Kaluba a Gal se utkají v kleci

Clash of the Stars 5: Matouš Kaluba vs Ladislav Gal kurzy, livestream a tip

Pátý turnaj Clash of the Stars slibuje spoustu zábavy. Představí se i stálice Matouš Kaluba, proti němuž nastoupí Ladislav Gal. Kdo má...

Zápas mezi Karlosem Bendou a Diegem Kotlárem je na ostří nože

Clash of the Stars 5: Karlos Benda vs. Diego Kotlár kurzy, tip a livestream

Na turnaji Clash of the Stars: The champ is here dojde na mimořádně vyhrocený souboj ⚡ mezi Karlosem Bendou a Diegem Kotlárem. Vše se...

Turnaje Clash of the Stars to je především obrovská show

Organizace Clash of the Stars - aktuální info a program turnajů

Clash of the Stars stále více nabírá na popularitě ✔️. Veškeré informace i pikantní zajímavosti ze zákulisí organizace ⚡ se dočtete v tomto...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ