Kde sledovat box Usyk vs. Dubois dnes živě? Livestream online, přímý přenos

Světový box má na programu titulový zápas v těžké váze, ve kterém se dnes večer střetne Oleksandr Usyk s Danielem Duboisem. Kde duel sledovat živě se dozvíte v článku.

Oleksandr Usyk vs. Daniel Dubois Foto: Profimedia

Hodnocení zápasu USYK – DUBOIS: 9,1/10

  • Datum a místo konání: Sobota 26. srpna 2023, Tarczynski Arena, Wroclaw, Polsko
  • Nabídka sázek: Na utkání si je vypsáno i několik podsázek (počet kol, typ ukončení, atd.)

Oleksandr Usyk vs. Daniel Dubois – Box těžká váha o tituly WBA, WBO, IBF, IBO (datum, místo a čas)

Neporažený ukrajinský šampion těžké váhy Oleksandr Usyk má před sebou velmi těžkou zkoušku. Své pásy bude v sobotu 26. srpna okolo 23:30 v polské Wroclawi obhajovat proti povinnému vyzyvateli, Danieli Duboisovi z Anglie. Kdo bude mít před takřka 50tisícovým kotlem navrch? Vsaďte si na box s bonusem 300 Kč za registraci ZDE

Box - sleduj průběh zápasu zde

Oleksandr Usyk má před sebou druhou obhajobu světových titulů v těžké váze. Po dvojitém skalpu Anthonyho Joshuy, ho tentokrát prověří Angličan Daniel Dubois, momentální světová 4 supertíhy. Přezdívka Dynamite rozhodně není v jeho případě náhodná. Urostlý boxer má na kontě 18 knockoutů z celkových 19 výher. V profi ringu padl pouze jednou, když ho v roce 2020 ukončil před limitem Joy Joyce.

Usyk byl nedávno blízko sjednocovacímu zápasu s Tysonem Furym, který dlouhodobě drží titul WBC. Přestože ukrajinský boxer souhlasil s nevýhodným rozdělením financí v poměru 70:30, The Gypsy King stejně na podmínky nepřistoupil a ze zápasu prozatím sešlo. Podrobnosti se dočtete tady. Pomyslné vidle do jakýchkoliv plánů může nyní hodit právě povinný titulový vyzyvatel Daniel Dubois. 25letý rodák z Londýna jde však do zápasu v pozici obrovského outsidera.

BILANCE 🔍
Těžká váha ⚖️ Oleksandr Usyk Daniel Dubois
✏️ Věk 36 let 25 let
✏️ Bilance 20–0 (13 KO) 19–1 (18 KO)
✏️ Výška 191 cm 196 cm
✏️ Rozpětí 198 cm 198 cm
✏️  Kurz na vítězství 1.11 7.23
✏️  Styl Obrácený Ortodoxní

Technika, vyzrálost, fyzická kondice, odhodlání i úroveň soupeřů. To vše hovoří ve prospěch Usyka, který bude mít navíc v polské Wroclawi početný fanouškovský tábor. Zápas je mimoto na programu v době, kdy válkou zmítaná Ukrajina slaví nejvýznamnější státní svátek, což nepochybně hrdému vlastenci přidá na motivaci.

Zaregistruj se online a vsaď si s bonusem za registraci u Tipsportu

Kdy a jak box livestream Usyk – Dubois sledovat živě: DAZN, Voyo, PPV (kde najdu free stream box Usyk?)

Ostře sledovaný boxerský souboj můžete sledovat několika způsoby. Přímý přenos odvysílá platforma Voyo. PPV je k dispozici také skrze DAZN a nezapomeňte v den zápasu zkontrolovat nabídku livestreamů na Tipsport TV.

Otázkou je, zda se objeví zápas Dubois vs. Usyk zdarma online na internetu. Pokud ano, počítejte s obrovským množstvím reklam a pofidérním poskytovatelem nelegálního přenosu. Z těchto důvodů sledování sportovních streamů tímto způsobem logicky nemůžeme doporučit.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

1️⃣ Kdy a jak box Dubois vs. Usyk sledovat online na mobilu zdarma?

Boxerský zápas v těžké váze o světové tituly WBA, WBO, IBF, IBO mezi Usykem a Duboisem se uskuteční v sobotu 26. 8. 2023 okolo 23:30. Podrobnosti a návod na sledování najdete v článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Šampion těžké váhy WBC Tyson Fury

Box - historie, pravidla a váhové kategorie

Box 🥊 je jedním z nejpopulárnějších bojových sportů na světě. Má spoustu fanoušků a točí se v něm obrovské peníze 💰. V tomto článku se...

Anthony Joshua při oslavě vítězství

Anthony Joshua se blýskl tvrdým KO a od Conora McGregora si vysloužil pivo – video

V noci ze soboty na neděli proběhl boxerský zápas mezi Anthony Joshuou a Robertem Heleniusem. Jak duel dopadl? Podrobnosti se dočtete v...

Nate Diaz se pustil do Eddieho Hearna

Nate Diaz se obul do promotéra Eddieho Hearna: Porazím všechny tvé bojovníky, vzkázal mu

Reakce Natea Diaze na adresu nejslavnějšího boxerského promotéra na sebe nenechala dlouho čekat. Jaké tvrzení vyvolalo Diazovu zlobu?...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ