Kdo vyhraje souboj o Kincla? Mistr KO Bryczek nebo houževnatý Pirát?

Kromě dvou zápasů o pás se na letošní Štvanici také dočkáme duelu o šanci na titulový zápas s Patrikem Kinclem. Který ze dvou bojovníků má větší šance dostat se do klece s čerstvým přemožitelem Terminátora?

Samuel Pirát Krištofič Foto: Facebook/OKTAGON MMA

Bryczek vs. Pirát: Kdo s koho?

Páteční Štvanice nám kromě souboje o pás v bantamové váze Magard vs. Lima nabídne také jeden zajímavý duel, který v budoucnu přinese další titulák, tentokrát s držitelem pásu ve střední váze Patrikem Kinclem, který si ho nedávno obhájil v ostře sledovaném souboji s Karlosem Vémolou.

V červencovém venkovním turnaji se tedy dozvíme, kdo přesně si vyslouží tu šanci stanout v kleci proti Patriku Kinclovi – polský bojovník Robert Bryczek, nebo Samuel Pirát Krištofič? Pro druhého jmenovaného by šlo o odvetu, protože s Kinclem už si to  rozdal v únoru minulého roku v pražské O2 areně, kde ho Inspektor udolal na body.

MMA - aktuální kurzy zde

I zápas s Kinclem ukazuje Pirátovu největší předost – výdrž. Šampion druhé série OKTAGON VÝZVY platí za bojovníka, který nikdy v souboji neutrpěl KO nebo prohru na submisi, a když už prohrál, pokaždé vydržel až do konce a výsledek se počítal na body. Na druhou stranu umí zápas ukončit TKO nebo submisí, jako tomu bylo například v případě Radovana Úškrta nebo Mateusze Strzelczyka.

Jeho soupeř Robert Bryczek má ale také své taktiky, které ho často dovedou k vítězství. Pokud jde o fyzičku, nebude mít problém udržet s Pirátem krok, ale rozhodně se bude snažit zavřít zápas před limitem.

Bryczek posbíral za svou kariéru takových ukončení hned několik. Jak umí rozdávat KO, jsme mohli vidět například v zápase s liverpoolským „Řezníkem“ Lee Chadwickem, který má za sebou kariéru v organizacích jako PFL, Cage Warriors nebo Bellatoru a poslat ho k zemi knockoutem není nic jednoduchého.

BILANCE
Robert Bryczek Samuel Pirát Krištofič
31 let 32 let
185 cm 185 cm
16-5-0 (v-p-r) 16-5-0 (v-p-r)
10 KO/TKO 4 KO/TKO
1 submise 5 submise
5 DEC 7 DEC

Oba zápasníci mají stejnou bilanci o 16 výhrách a 5 prohrách. Jsou v téměř stejném věku a ve srovnatelné formě. Bryczek si v poslední době připsal dvě výhry a oba zápasy ukončil hned v prvním kole a s Krištofičem si to bude chtít pravděpodobně zopakovat. Krištofičovy statistiky ale naznačují, že vypnout ho před limitem nebude nic lehkého.

České sázkové kanceláře v každém případě v tuhle chvíli více věří Bryczekovi. Uvidíme tedy, který z nich si vydobude šanci porazit přemožitele Terminátora a získat pás ve střední váze.

Podívejte se, jak Robert Bryczek poslal k zemi Lee Chadwicka:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Baba Jaga hodlá vypustit démona

Mikulášek hodlá na Štvanici vypustit démona a přidat třetí vítězný korálek v řadě

Páteční Štvanice slibuje pěknou dávku adrenalinu a show, o kterou se nepochybně z velké části postará i kontroverzní Vašek Mikulášek.

Ondřej Novotný prozrazuje, kolik Štvanice stojí

Proč poslední Štvanice? Novotný prozrazuje náklady na produkci letního turnaje

Letní show Oktagonu na Štvanici je velmi oblíbená událost a letos nám byl dokonce dán dvojnásobný nášup, přesto je to nejspíš naposledy....

Ondřej Novotný nabídl názor na Red Face

Ondřej Novotný nabízí stručný názor na úvodní galavečer Red Face

V sobotu se konal první turnaj organizace Red Face a několik peprných reakcí na sebe nenechaly dlouho čekat. O jednu z nich se postaral...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ