Knížete neřeším, připravuju se na Bryczeka, prozrazuje Kincl

Patrik Kincl zažívá po profesní stránce velmi dobré období a na Štvanici se teď o něj utkají Bryczek s Krištofičem. Kterého z nich by Kincl v kleci radši? A co si myslí o Monsterově kritice a případné výzvě?

S kým se v nejbližší době utká Patrik Kincl? Foto: Facebook/OKTAGON MMA

Nastoupí Kincl s Pirátem nebo Bryczekem?

Není to tak dávno, co Patrik Kincl obhájil svůj pás ve střední váze v zápase s českým Terminátorem Karlosem Vémolou, který z fightu odcházel v nepěkném stavu. Přestože Patrik zvítězil, má se stále svět MMA tendenci k souboji vracet a polemizovat nad tím, co mohlo být jinak.

Většina zápasu se totiž odehrála na pletivu, kde se Kincl snažil zabránit tomu, aby ho Vémola vzal na zem. Patrik ale v nejednom rozhovoru vysvětlil, že ho k opatrnosti vedly zdravotní problémy: „Pro mě to byl safe plan kvůli těm nohám, samozřejmě mrzí mě to, že jsem neprodal to, co jsme s Dušanem Macákem tak dlouho trénovali (...) ale nebyl jsem schopný se na těch nohách hýbat v tom mém stylu, který mi sedí (...) teď to bohužel nešlo a v týhle taktice u toho pletiva jsem se cítil bezpečně...“ vysvětlil Kincl.

Právě pro – z pohledu některých zápasníků i fanoušků – nedostatečnou aktivitu v zápase se stal Patrik Kincl terčem kritiky a pustil se do něho například i legendární Petr Monster Kníže.

„Kdyby chtěl udělat zápas, tak proč k***a nezatlačil. Nezaboxoval s ním alespoň dvě kola v postoji, když už byl ten Karlos unavený. Mohl s ním zaboxovat a snažit se zápas ukončit. A on místo toho se jak mistr světa opře o pletivo a řekne ‚Karlosi, pojď mě hodit,‘ protože jeho ta obrana stojí míň sil. On když má dobrou obranu a má na to sílu, tak se tam nechá bránit. Taky tam mluvili o signifikantních úderech. Jaký signifikantní údery?! Tam žádné nebyly. To bylo šťouchání u pletiva...,“ vyjádřil se Monster.

„To co Kincl teď dělá, jako zápas s Pirátem a teď s Karlosem, pro mě byla úplná tragédie. Takže si myslím, že ho buď musím vyzvat a zmlátit já, anebo ještě, až se jednou vrátí Makhmud Muradov z UFC, tak mu dá přes držku. Mach měl taky titul v osmdesát čtyřce, že jo. Tím pádem by byl vhodný vyzyvatel. Ale teď je v UFC, takže nemůže. Nicméně doba, kdy se vrátí zpátky, určitě přijde,“ predikoval pro iSport.cz Kníže.

Přijal by Patrik Kincl Monsterovu výzvu, kdyby ji byl myslel vážně? „Knížete jsem nijak neřešil a nemám to asi zapotřebí,“ řekl Kincl v podcastu MAXMMA. „Naposledy měl zápas Rytmusem a já úplně nejsem z toho pěveckýho showbyznysu (...) nemyslim si, že to směřuje k našemu společnýmu zápasu,“ zakončil Patrik.

Patrika teď v nejbližší době čeká zápas buď s Krištofičem, kterého už jednou porazil na body, nebo s Bryczekem, jehož by si přál jakožto pro něj nového soupeře spíš. Pirát s Bryczekem si to o Kincla a titulovou bitvu rozdají na páteční Štvanici. „Ve finále si myslím, že Bryczek bude schopnej vyhrát a začínám se připravovat na něj,“ prozradil Kincl.

MMA - aktuální kurzy zde

Původně byl zápas Bryczek Kincl plánován právě na páteční Štvanici, ale Kinclově případné přípravě stály v cestě okolnosti, a tak bitvu raději odmítl. Oktagon tedy přišel s náhradní variantou – zápas o titulovou bitvu Bryczek vs. Krištofič. Uvidíme tedy, proti komu nakonec bude Kincl v budoucnu obhajovat pás.

Připomeňte si souboj Krištofič Kincl, kterého se možná v budoucnu dočkáme znovu:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Promotér Ondřej Novotný

Heroický výkon a nekonečná vášeň. Ondřej Novotný má za sebou 115 natáčecích dnů

Jeho diář je napěchovaný k prasknutí, Ondřej Novotný ale se svým Oktagonem postupně dobývá Evropu. Tvrdá dřina se jednoznačně vyplácí....

Katharina Dalisda

Kincl, Vémola, Kozma? Kdepak! Jedničkou organizace Oktagon je anděl s ďáblem v těle

Oktagon MMA se krok za krokem dostává více a více do povědomí na mezinárodní úrovni a to samé platí i o bojovnících, kteří zde nastupují....

Jeremy Kimball

Bude americký Grizzly lovit v Oktagonu Terminátora? Vsaďte si u Fortuny

Trénuje v nezvyklých podmínkách a hodně svérázná je i jeho povaha. Veterán UFC Jeremy Kimball má svůj svět. Jeho největší motivace při...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ