Obří problémy Matavaa na váze! Co na to Karlos Vémola?

Bohužel je to tu zase. Soupeř Karlose Vémoly, Al Matavao, opět výrazně podcenil váhu. Co na to Karlos Terminátor Vémola a organizace Oktagon?

Al Matavao v problémech na váze Foto: OKTAGON MMA

Matavao nesplnil váhu pro turnaj Oktagon 41

Největší slabina bijce Matavaa se znovu naplno projevila. Soupeř Karlose Vémoly pro turnaj Oktagon 41 v Liberci na páteční ranní váze nesplnil předepsaný váhový limit. Utkání se mělo původně uskutečnit v Catchweight do 89 kilogramů, což bylo ještě před vážením po domluvě upraveno na 92 kg. Ani tuto metu ale rodák z Aljašky nesplnil, když mu oficiální váha ukázala neuvěřitelných 95,3 kg.

sipka Analýzu utkání, sázkový tip a návod na sledování livestreamu najdete ZDE

Jedná se o několikátý velmi neprofesionální přístup Ala Matavaa v řadě, za což přijde určitě finanční postih. Karlos Vémola nicméně fanoušky ujistil, že očekávaný zápas i přes velké převážení proběhne.

Al Matavao má nyní 2 hodiny na úpravu konečné váhy, vzhledem k řeči jeho těla (dehydratace, malátnost) ovšem nelze čekat, že se bude výsledné číslo příliš měnit. Nepříjemná situace samozřejmě může mít také dopad na jeho psychiku a výkon v utkání.

sipka Výsledky oficiálního vážení najdete zde

Oktagon 41 živě na Tipsport TV

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Gustavo Lopez vs. Jonas Magard na tiskové konferenci

Oktagon 41: Magard vs. Lopez kurzy, fight card a livestream

Turnaj Oktagon 41 v Liberci nabídne ⚡ střet šampionů bantamové váhy i očekávaný návrat Karlose Vémoly. Kompletní informace a program...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Baba Jaga se vrací do klece

Oktagon 41: Mikulášek vs. Viszlay kurzy, tip a livestream

Na turnaji Oktagon 41 v Liberci se po 4 měsících ukáže v MMA kleci i kontroverzní Baba Jaga Václav Mikulášek. Jeho soupeřem bude houževnatý...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ