Očekávaná premiéra se odkládá. Talentovaný zápasník se na Štvanici nepředstaví

Vše směřoval k jedinému cíli. Mladá krev organizace Oktagon ale bohužel nemůže nastoupit ke své očekávané premiéře v profesionálním MMA. Co se stalo?

Zbyněk Vlček je mimo hru Foto: OKTAGON MMA

Zbyněk Vlček si na debut musí počkat, zradilo ho zdraví

Drsné podmínky thajského kempu si bohužel vybraly nečekanou daň. Zbyněk Vlček se z východu vrátil s nepříjemnou infekcí v loktu a proti Törökovi na Štvanici zápasit nebude. "Cítím obrovské zklamání", vzkázal mladý fighter na svém Instagramu.

Měl to být jeden z nejzajímavějších zápasů pátečního turnaje Oktagon 45 na Štvanici. Očekávaný debut Zbyňka Vlčka v profi MMA doprovázely velké emoce a některým fanouškům nebyl tento krok Oktagonu zcela po chuťi, proti čemuž se opakovaně ohradil promotér Ondřej Novotný.

Teď je však jasné, že Vlček pro infekci v těle nemůže nastoupit a na svůj profi debut si bude muset počkat. Vlčka v zápase nahradí německý bojovník Jaime Cordero. Smutný bijec k nešťastné události vydal obsáhlé vyjádření.

"28.7. se měl odehrát můj první profesoionální mma zápas pod organizací Oktagon MMA.  Před ani ne 2 měsíci jsem podstoupil operaci menisku. V ten den mě oslovil Oktagon, jestli jsem ready na zápas na Štvanici.

Neváhal jsem ani vteřinu. Hned druhý den po operaci začala tvrdá práce a příprava na zápas. Koleno bylo během týdne v pořádku a postupně mě přestalo omezovat. V hlavě jsem měl pouze zápas, všechen svůj čas jsem věnoval tréninkům a mentálnímu nastavení. Veškeré vedlejší činnosti šly bokem.

Mým zázemím je Gorilla MMA , kde probíhala převážná většina tréninků. Dojížděl jsem také několikrát do týdne za Dominikem Lukšem, se kterým jsem se zaměřoval na postoj a nesmírně mě v něm zlepšil. Následoval také týdenní kemp ve Vídni🇦🇹 a hned po tomto kempu, jsme letěli s týmem na 14 denní kemp do Thajska.

Nemohl jsem si přát lepší zázemí. Zde už probíhal tvrdý závěr mé přípravy na mojí premiéru a já se cítil skvěle. Trénoval jsem tady se špičkou jak světového, tak českého mma. Byl jsem bez zranění, na tréninku vše klapalo, jak mělo a těšil jsem se na zápas. Tři dny před odletem do 🇨🇿 mi trochu zčervenal loket. Ovšem to jsem nějak neřešil a trénoval jsem dál. Následný dny mi loket začal natékat a na konci se udělala malá boule. Dostal jsem antibiotika a poslední den jsem byl bez tréninku. Ovšem stále jsem byl ready na zápas.

V den odletu už loket nevypadal vůbec hezky a začínal jsem se obávat. Včera o půlnoci jsme se vrátili do Prahy a domluvili jsme doktora hned na dnešní ráno. Když se na to dnes ráno doktor podíval, řekl, že to musí jít okamžitě z těla ven , šel jsem pod kudlu a ať se zápasem nepočítám. V tu chvíli jsem nevěděl co říci..zkrátka jsem tomu nechtěl věřit. Jedná se o infekční onemocnění, které je potřeba dát okamžitě z těla ven. Bohužel jsou tyto infekce v thajském dusného prostředí poměrně běžné..a mně se to tentokrát nevyhnulo. Taková je realita.

Člověk to musí příjmout a jít dál. Cítím obrovské zklamání.. Chci poděkovat mému týmu a všem, co stáli v této přípravě za mnou. Bez vás by to nešlo. See you soon "

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zbyněk Vlček

Vlček si brousí zuby na Muradova. „Proč ne, já bych do toho šel,“ přiznává.

Jedním z velmi diskutovaných bojovníků na kartě páteční Štvanice byl nováček Oktagonu Zbyněk Vlček. S kým by se rád v budoucnu utkal v...

Zbyněk Vlček si zabojuje v Oktagonu

Nová posila na Štvanici rozhořčila nejen fanoušky. Tohle patří do Clashe, říkají

I páteční Štvanice se pomalu plní zajímavými duely, teď však Oktagon odkryl zápasníka, který některé fanoušky popudil. Proč ho v turnaji...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ