Vlček si brousí zuby na Muradova. „Proč ne, já bych do toho šel,“ přiznává.

Jedním z velmi diskutovaných bojovníků na kartě páteční Štvanice byl nováček Oktagonu Zbyněk Vlček. S kým by se rád v budoucnu utkal v kleci?

Zbyněk Vlček Foto: instagram/zbynekvlcek

V jedné kleci se sokem v lásce? Proč ne

Zbyněk Vlček je jako zápasník bez zkušeností velmi diskutovanou postavou páteční Štvanice, a když jeho účast Oktagon oznámil, strhla se velká vlna kritiky jak ze strany fanoušků, tak i některých zápasníků.

Nelíbil se jim fakt, že Vlček má v kleci nulové zkušenosti a usuzovali, že ho organizace vybrala jen proto, že má za sebou účast v reality show Love Island, spoustu sledujících na sociálních sítích a vzdálenou spojitost s bojovníkem UFC Makhmudem Muradovem.

Byť nešlo přímo o MMA, Vlček se bojovým sportům věnuje odmalička, čímž argumentoval i promotér Ondřej Novotný, který zlým jazykům poslal jasný vzkaz a odmítal se už o angažmá Vlčka s kýmkoli bavit.

Vlček dostal do prvního zápasu slovenského bojovníka Gabriela Töröka, který nedisponuje nijak zářivou bilancí, ale zkušeností má pořád víc než Vlček. Ten je navíc po zranění, a tak se ani některým jeho trenérům nelíbilo, že se tak hrne do klece. Jak ale sám řekl „to je nabídka, co se neodmítá“.

Vlček v rozhovoru pro Extra.cz prozradil, že mu byl už před nějakou dobou nabídnutý takzvaný zápas celebrit, který prý ale odmítl. Má totiž jasný cíl: Chtěl by v Oktagonu více než jen jeden zápas a v budoucnu by se chtěl zápasením živit. Nabízí se tedy otázka, s kým by se v kleci viděl příště.

Přestože jsou momentálně z hlediska zkušeností a kariéry na zcela jiné úrovni, každého napadne, zda by se mohl v budoucnu uskutečnit fight Vlček vs. Muradov. Ačkoli Vlček tvrdí, že už má celou záležitost se svou expřítelkyní (která v současné době randí právě s Muradovem) za sebou, určitý pocit zadostiučinění by to určitě přineslo.

„Mach je v UFC, ale třeba když z něj jednou odejde, zůstane v Oktagonu a já už budu taky na jinačím levelu, tak proč ne, já bych do toho šel,“ přiznal Vlček v rozhovoru pro Extra.cz. I kdyby všechno vyšlo, jak si Vlček plánuje a všechny zúčastněné strany by souhlasily, jde zatím nejspíš o hudbu daleké budoucnosti.

Jak ale Vlček vidí svou kariéru po zápase s Törökem? „V říjnu máme naplánovaný právě, jak mě trénuje ten Dominik Luks, tak že bychom chtěli vyjít Kilimandžáro za 24 hodin. (...) ale potom chci dělat furt to samý, zápasit, a když přijde nějaká jiná reality show (...), takže klidně ten Survivor zkusit někdy, ale furt chci dělat to samé, co dělám teď což je zápasit,“ prozradil své plány.

Pokud jde o potenciální budoucí soupeře, Vlček má očividně už někoho vyhlídnutého. O koho přesně jde, si zatím nechává pro sebe, alespoň dokud nebude mít za sebou souboj na Štvanici. „Chci po zápase, teda takhle musím vyhrát a vyhraju (...) chci si do někoho rejpnout, když to řeknu takhle,“ nakousnul Vlček.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Lucia Szabová

Lucia Szabová na Štvanici. Budeme svědky jejího návratu do klece?

Páteční Štvanice kromě jiného nabídne i jeden ženský zápas. Z duelu však známe zatím jen polovinu. Je možné, že se polské bojovnici postaví...

Attila Végh

„S Karlosem Vémolou bude odveta, i když prohraje 10 zápasů z 10,“ avizuje Attila Végh

Slovenský šampion Attila Végh byl nejnovějším hostem podcastu s názvem Cesta bojovníka rappera Rytmuse. Došlo na hodně zajímavá slova i...

Lucia Szabová

Lucia Szabová na Štvanici. Budeme svědky jejího návratu do klece?

Páteční Štvanice kromě jiného nabídne i jeden ženský zápas. Z duelu však známe zatím jen polovinu. Je možné, že se polské bojovnici postaví...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ