Oktagon 45: Robert Bryczek vs. Samuel Krištofič kurzy, analýza, sázkový tip a livestream

Páteční speciální turnaj Oktagon 45 na Štvanici ozdobí souboj adeptů na titulový zápas střední váhy. Rozjetý polský uragán Robert Bryczek změří síly s Pirátem Krištofičem. Podívejte se na analýzu a tip na sázení.

Pirát Krištofič se vrací do boje Foto: OKTAGON MMA

Páteční Oktagon na Štvanici: Bryczek vs. Pirát datum, čas a info

V pátek se na Štvanici odehraje titulový eliminátor jako řemen. Samuel Pirát Krištofič v něm bude okolo 22:00 čelit Robertu Bryczekovi, který se už vidí v následném boji o titul s Patrikem Kinclem. Dokáže polský ranař jako první bojovník ukončit Piráta před časovým limitem, nebo se dočkáme velkého slovenského vítězství? Sledujte Oktagon 45 zdarma v livestreamu ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Bryczek likviduje soupeře v 1. kolech. Najde recept na zkušeného Piráta?

Zápas Pirát vs. Bryczek je vynikající match-up z dílny Ondřeje Novotného. Bývalý slovenský prozatímní šampion ochutná tvrdé pěsti Roberta Bryczeka, které nahání hrůzu celé divizi. Vítěz tohoto zápasu se propracuje k titulové šanci s Patrikem Kinclem.

Samuel Krištofič se vrací do střední váhy po neúspěšné misi v pyramidě Tipsport Gamechanger. Jeden z historicky nejúspěšnějších slovenských bojovníků by se rád opět propracoval k titulu, o který přišel v souboji právě s Patrikem Kinclem v únoru 2022. O extra motivaci má tak v tomto případě postaráno.

Pirát je obrovsky zarputilý zápasník, kterého ještě nikdy nikdo nedokázal ukončit před limitem. V posledním zápase s Alexem Lohorém si doslova prošel peklem, ani Francouzovi bomby ho ale nepřinutily zápas zabalit. Zajímavostí je, že jeho posledních 5 zápasů vždy skončilo na body.

Pirátův styl je zároveň pro soupeře hodně nepříjemný a nečitelný. Kromě skvěle najetých klinčů totiž dokáže hrozit v postoji i na zemi, kde vlastní fialový pás v BJJ. Další jeho výhodou je obrovská fanouškovská základna, která patří k těm vůbec největším v rámci domácí bojové scény. Na Štvanici bude mít tedy ohromnou podporu v zádech, což zpravidla posouvá jeho sportovní výkon o několik levelů.

BILANCE ✏️
Samuel Krištofič Robert Bryczek
16-5 16-5
33 let, 183 cm 33 let, 183 cm
Spartakus Fight Gym Trnava Veto Team - Bielsko-Biała - Klub IMPACT
Kurz na výhru: 2,40 Kurz na výhru: 1,51

Robert Bryczek se v poslední době prezentuje mimořádnými výkony. Chadwick, Driai, Strzelczyk i Robson de Oliveira se polskému knokauterovi klidili z cesty už v prvním kole. V současné době byste v Oktagonu jen těžko hledali borce s větším KO úderem.

Ač se to nemusí na první pohled zdát, Robert Bryczek je komplexní zápasník. Vlastní totiž černý pás v BJJ, což je samo o sobě známka obrovské kvality grapplerských dovedností. Na zemi jsme ho doposud sice v MMA zápasech prakticky neviděli, dá se ale čekat, že dokáže v tomto ohledu soupeřům srdnatě vzdorovat.

Velký milovník divoké přírody nastartoval svou aktuální sérii výher po změně gymu a přesunu do střední váhy, kde může naplno využít svůj potenciál. Ne náhodou atakuje první světovou stovku žebříčku fightmatrix. Zároveň jde v 33 letech o vyzrálého bojovníka s dostatkem zkušeností z několika evropských organizací.

TIP: Méně než 2,5 kola v zápase, v kurzu 2,14 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu ZDE

Pirát vs Bryczek kurz

Kdy zápas Bryczek vs. Pirát sledovat Oktagon live Tipsport TV

Právě tento duel bude jedním z vrcholů pátečního turnaje. Živě můžete sledovat všechny zápasy na Tipsport TV. Registraci zde zvládnete za několik minut a navíc dostanete sázkový bonus. Stávající sázkaři musí splnit podmínku vsazeného tiketu alespoň za 30 Kč v posledních 7 dnech. K dispozici je také PPV na oktagon.tv. Cena zvýhodněného balíčku na oba turnaje je 20 EUR.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Vémola se opět chystá do boje

Oktagon 45 Štvanice: Karlos Vémola vs. Lucas Alsina analýza, kurzy a livestream

Na sobotním turnaji Oktagon 45 na Štvanici jde do zápasu i Karlos Terminátor Vémola. ✔️ Na co si v zápase vsadit, a kde Vémolu sledovat...

Mate Kertesz poráží Christiana Jungwirtha na split decision, OKTAGON MMA

Jak se boduje v MMA? Varianty a kritéria bodového rozhodnutí

V tomto článku rozebíráme, jakým způsobem se boduje MMA zápas ☝. Jaké jsou varianty bodového rozhodnutí 🖊️ a co se v průběhu boje považuje...

Double champ Losene Keita

Letní turnaj Štvanice Oktagon 45: Sanikidze vs. Keita – kurzy, analýza, program a výsledky

Pod otevřeným nebem pražské Štvanice ☀️ se pokusí odčinit poslední porážku Karlos Terminátor Vémola. Kompletní informace vám přinášíme v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ