Oktagon míní, Covid mění: Novotný oznámil velké změny

Současná situace v České republice se výrazně dotýká všech odvětví ve společnosti, sportu nevyjímaje. Změny potkaly již naplánované Oktagon turnaje.

Ondřej Novotný má v posledních týdnech o zábavu postaráno Foto: OKTAGON MMA

Pirát proti Kinclovi až v únoru, Oktagon 30 v O2 Aréně podle očekávání nebude, přesouvá se do Brna

To, že přijdou velké změny v souvislosti s vládními opatřeními se čekalo. Oktagon 30 v pražské O2 Aréně se 30. prosince neuskuteční, stejně jako původně zamýšlený hlavní zápas Pirát vs. Kincl.

Oktagon 30 se však neruší, přesouvá se opět do pevnosti Brno a v hlavním zápase proti sobě nastoupí Matěj Peňáz a Vlasto Čepo. Vstupenky zakoupené na turnaj Oktagon 30 v O2 Aréně zůstávají v platnosti pro turnaj Oktagon 31.

Turnaj Oktagon 31 s hlavním zápasem Pirát vs. Kincl proběhne 26. února 2022 v O2 Aréně. Takový je alespoň nový plán, který oznámil v podcastu MMA letem světem jeho tvůrce a promotér Ondřej Novotný.

Na galavečeru Oktagon 31 budeme zároveň svědky titulové odvety mezi Viktorem Peštou a Stephanem Pützem. Oznámeno bylo několik dalších nesmírně zajímavých zápasů.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

David Kozma bude obhajovat pás velterové divize proti Ivanu Buchingerovi

Oktagon 29: Kozma vs. Veličković - kurzy, fight card a stream

Oktagon 29 v Brně✔️ ozdobí titulová obhajoba Davida Kozmy proti zkušenému srbskému fighterovi Bojanu Veličkovičovi. Detaily k turnaji...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ