Ondřej Novotný reaguje na ožehavé téma sázkařské aféry

I na ostravském Oktagonu 40 se řeší sázkařská aféra kolem turnaje Fabriq 2 a hlavního zápasu Boráros vs. Medvedovski. Co si o celé věci myslí Ondřej Novotný?

Gábor Boráros Foto: facebook.com/oktagonvyzva

Sázkářská aféra na Fabriq 2 – co si o kauze myslí promotér Oktagonu?

Zkraje týdne otřásla světem MMA aféra kolem podezřelých sázek na hlavní zápas Boráros vs. Medvedovski v rámci druhého turnaje Fabriq, které Tipsport v tuhle chvíli vyšetřuje. Chvilku před zápasem totiž narůstaly sázky, a to tak rapidně, že si toho všimli i fanoušci a začali spekulovat o tom, jestli není zápas zmanipulovaný.

Sázkové kanceláře zaznamenaly nárůst na výhru Gábora Borárose ve 2. kole a ukončení zápasu ve 2. kole. Hlavní bookmaker Tipsportu Pavol Boško prohlásil, že celou věc vyšetřují a že výsledky bychom se měli dozvědět během následujících dní.

V současné době se pozornost fanoušků MMA přesunula do Ostravy, kde se koná čtyřicátý turnaj Oktagonu, který je specifický tím, že se současně jedná o zahájení pyramidy Tipsport Gamechanger. V rámci Oktagon Time a veřejného vážení zaznělo ze strany médií několik otázek a mezi nimi padla i jedna ohledně zmíněné aféry – konkrétně na Ondřeje Novotného, který otevřeně o celé věci promluvil.

„Má to pro mě tři úrovně: za prvý jsem nemluvil s Gáborem... druhá úroveň je pro mě Tipsport a policie... s Tipsportem jsem o tom samozřejmě mluvil a ti jsou naštvaní, protože tvrdí, že mají jednoznačné důkazy, že to bylo zfixlovaný. Moje otázka pořád je, jak moc je to vina Gáborova a jak moc se můžeme bavit o tom, že v jeho případnym světě to vůbec chápe...,“ vysvětloval svůj postoj k celé kauze Novotný.

„A ta třetí úroveň: ... Gábor Boráros je v tuto chvíli oficiálně stažen ze zápasu v Liberci, protože to podezření je tak velké, že to nemůžeme ignorovat... my ho stahujeme do té chvíle, než se celej ten incident nebo kauza vyšetří,“ pokračoval promotér.

„Ještě to doplním: my Gábora milujeme... respektuju, že každej v životě může udělat chybu, ale všechno má svý meze... vnímáme, že nemůže být zrnko pochybnosti a to je to, o co nám jde, a už vůbec ne nad Oktagonem,“ dodal Novotný.

Jak to tedy s celou kauzou dopadne, se teprve uvidí, už teď je ale zřejmé, že to na kariéře Gábora Borárose nějaké ty šrámy zanechá.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ronald Paradeiser slaví vítězství

Ronald Paradeiser - životopis a zápasy MMA bojovníka

Obrovsky talentovaný a pokorný zápasník🤗, který má na svém kontě i přes svůj nízký věk celou řadu cenných skalpů.☝ Toto je příběh a kariéra...

Matěj Peňáz bude bojovat na Oktagon 21

Oktagon 21: Matěj Peňáz vs. Romain Debienne kurzy

Český bojovník Matěj Peňáz má před sebou další zápas. 🥊 Na Oktagonu 21 se utká s francouzským Romainem Debiennem.⚡ Podívejte se na návod...

Francis The Predator Ngannou

Výzva pro Predátora: pomstí se šampionovi?

Jedním z největších taháků nadcházejících týdnů v rámci UFC bude odveta mezi držitelem pásu těžké váhy Stipe Miocicem a Francisem Ngannou.⚡...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ