Páka na ruku a soupeřův křik. Martin Buday se dočkal prvního UFC vítězství před limitem

Slovenský bijec Martin Buday má splněno. První vítězství před časovým limitem ozdobil parádní kimurou na konci prvního kola a upravil své UFC skóre na 4-0.

Martin Buday předvedl parádní výkon Foto: Profimedia

Buday utáhl Parisiana na kimuru a slaví čtvrtou UFC výhru v řadě

Těžkotonážník Martin Buday se v sobotu zaskvěl v Las Vegas parádním výkonem. Na turnaji UFC Fight Night si ve velkém stylu poradil s Američanem Joshem Parisianem. Přijde nyní elitní soupeř z elitní TOP 15?

Zápas Buday vs. Parisian začal pořádně zostra a oba borci hned od první vteřiny vůbec na nic nečekali. Už po minutě boje dostal Buday svého soka do obrovských problémů, když ho dokázal tvrdě natrefovat v postoji.

Parisian se sice dostal do hluboké defenzívy, stále ale vysílal nebezpečné háky, které jen těsně míjeli Budayovu hlavu. Minutu a půl před koncem prvního kola ovšem přišel parádní a rozhodující moment ze strany slovenského bojovníka.

Buday si nejprve svého protivníka v klinči přetočil a následně ho dostal na zem, kde okamžitě zaklínil Parisianovu ruku ve snaze nasadit bolestivou páku. Svou pozici následně Buday ještě vylepšil přenesením těžiště a tato situace už donutila amerického rváče zápas odklepat.

Martin Buday v pozápasovém rozhovoru přiznal, že právě kimura je jeho oblíbená technika a po první výhře před limitem doslova zářil štěstím. Slovenský borec je vedle Jiřího Procházky aktuálně nejúspěšnějším zápasníkem v UFC s bilancí 4 výher a žádné porážky.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Martin Buday

Slovenský obr Martin Buday vyhlíží další bitvu v UFC. Jak vzpomíná na rozepři s Vémolou?

Je tichý, skromný, avšak na první pohled díky svým fyzickým proporcím nepřehlédnutelný. O čem Martin Buday sní a čeho by chtěl v životě...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Slovenský zápasník Martin Buday

Martin Buday - životopis a kariéra MMA zápasníka

Slovenský fighter Martin Buday ⭐ je bývalý šampion organizace Oktagon MMA a historicky druhý Slovák, který se probojoval do prestižní UFC....

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ