Procházkova bitva o titul má konečně jasnější obrysy. Kdo bude jeho soupeř?

Původně to měl být souboj s Jamahalem Hillem, jenže zasáhl osud v podobě Hillova zranění. Pás teď leží ladem a někteří si na něj brousí zuby. S kým se nakonec Jiří Procházka utká v titulovém duelu?

Jiří Procházka už tuší soupeře Foto: Jiří Procházka

S kým si Procházka vezme zpátky titul?

Po nepěkném zranění a rekonvalescenci se začalo mluvit o Procházkově návratu do klece a okamžitě se spekulovalo o tom, s kým se po pauze potká v kleci jako první. Netrvalo dlouho a byl oznámený duel Hill vs. Procházka, ten se však smetl ze stolu ve chvíli, kdy americký bojovník oznámil odstup z důvodu zranění.

Stejně jako tomu předtím učinil Jiří Procházka, i Hill se rozhodl uvolnit titul, aby mohla divize po dobu jeho nepřítomnosti pokračovat dál. Pás teď tedy visí ve vzduchu a jde jen o to, kdo se o něj s Jirkou popere.

Brzy se začala skloňovat jména Jan Blachowicz a Alex Pereira, a dokonce byla chvíli ve hře i varianta, že se o pás právě tihle dva bojovníci utkají v titulovém zápase. Nakonec je všechno trochu jinak. Blachowicz s Pereirou spolu sice skutečně stanou v jedné kleci, nepůjde však o souboj o titul, ale o možnost o pás zabojovat v dalším duelu právě s Jiřím Procházkou.

„Vedení UFC mi oznámilo, že vítěz souboje bude zápasit o titul. (...) Nevím, kdo bude můj další soupeř, pravděpodobně Procházka, se kterým půjdu o titul. Nyní se ale soustředím jen na souboj, který mám aktuálně před sebou. O tom, co bude dál, se můžeme bavit až po tomhle zápase,“ vyjádřil se Blachowicz.

Pokud vše půjde podle plánu (na což lze v tomhle sportu jen těžko spoléhat), mohli bychom se Procházkovy titulové bitvy dočkat ještě letos. Jde teď tedy o to, jestli se budeme moci těšit na duel Blachowicz vs. Procházka nebo Pereira vs. Procházka. Jisté je, že ať proti Procházkovi stane kdokoli, půjde jistě o hodně napínavý souboj.

Blachowicz i Pereira mají na kontě vítězství s šampionem střední váhy UFC Israelem Adesanyou. Podívejte se, jak si s ním Pereira poradil v prvním zápase (než se mu Adesanya pomstil v odvetě):

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Lucia Szabová

Lucia Szabová na Štvanici. Budeme svědky jejího návratu do klece?

Páteční Štvanice kromě jiného nabídne i jeden ženský zápas. Z duelu však známe zatím jen polovinu. Je možné, že se polské bojovnici postaví...

Attila Végh

„S Karlosem Vémolou bude odveta, i když prohraje 10 zápasů z 10,“ avizuje Attila Végh

Slovenský šampion Attila Végh byl nejnovějším hostem podcastu s názvem Cesta bojovníka rappera Rytmuse. Došlo na hodně zajímavá slova i...

Lucia Szabová

Lucia Szabová na Štvanici. Budeme svědky jejího návratu do klece?

Páteční Štvanice kromě jiného nabídne i jeden ženský zápas. Z duelu však známe zatím jen polovinu. Je možné, že se polské bojovnici postaví...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ