Proteinová vánice se prohnala tiskovkou Clash of the Stars 6. V hlavní roli žralok Patrik

Tisková konference před nadcházejícím turnajem Clash of the Stars 6 se opět neobešla bez několika excesů. Co se dělo tentokrát?

Žralok a Max Green jsou jedna ruka Foto: Clash of the Stars

Žralok Patrik se konečně ukáže v kleci. Hlavními hvězdami budou dobře známí Grznár s Kotlárem

Pražský klub Duplex v pondělí večer opět praskal ve švech. Přítomní diváci, kteří tentokrát dorazili v rekordním počtu, sledovali tradičně vyostřené staredowny i slovní přestřelky. Na YouTube sledovalo přímý přenos okolo 30 tisíc diváků a vstupenky na samotný galavečer, který se uskuteční 28. října, se prakticky vyprodali už během úvodní tiskové konference.

Na v pořadí šestém turnaji organizace Clash of the Stars se představí hned několik nováčků v čele s extravagantním TikTokerem Sajmonosem, který poměří své síly se Snejksem.

Pořádný rozruch vyvolalo oznámení zápasu Karlosem Bendy. Jeden z nejoblíbenějších zápasníků organizace se v rámci jednoho utkání střetne hned se třemi soupeři, kteří se na něm postupně vystřídají a každý z nich může teoreticky bojovat až 3 kola. Podrobnosti si přečtěte tady.

Internetová postavička žralok Patrik sice ještě neměl v Clashi ani jeden zápas, už nějakou dobu je ale o něm hodně slyšet. On sám by do klece nejraději právě Bendu, tam mu však dlouhodobě dává košem, a tak se žralok poměří se sparingpartnerem Karlose Vémoly, Rendym.

Žralok se v samotném závěru tiskovky dostal do křížku s Luktumou a uprostřed vyhroceného momentu na něj vysypal dózu s proteinem. Těžko říci, co přesně chtěl tímto aktem demonstrovat, což ale ostatně platí o většině jeho vystoupení.

Právě Luktuma se v hlavním zápasem Clash of the Stars 6 utká s Filipem Grznárem, který se vrací po zápasové pauze. Kromě tohoto utkání přitahuje pozornost i duel Malého Zmijozela s Maxem Greenem, nebo Diega Kotlára s Markem Datlem Valáškem.

Záznam tiskové konference si můžete pustit zde:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tadeáš Růžička dostane šanci znovu bojovat

RFA a IAF šokují hned dvakrát, netradičně se spojí a vzkřísí vyšetřovaného Růžičku

Dvě tuzemské organizace si omylem vlezly do zelí, a tak přišly s netradičním řešením: Spojí se, a navíc vzkřísí Růžičku.😱🚩 Co na to...

Front kick Michaela Chandlera

Sázení na MMA - strategie, druhy sázek a nejlepší tikety

Smíšené bojové umění je velkým lákadlem také pro sázkaře ✏️. V tomto sportu existuje celá řada důležitých indicií☝. Čemu tedy věnovat...

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ