Roztáčejte Kolo štěstí u Betana i v říjnu. Co je ve hře?

Oblíbené Kolo štěstí u sázkové kanceláře Betano nezastavuje ani v říjnu. Dále je tak v osudí obrovská porce bonusů, které mohou přihrát zajímavé výhry. Veškeré informace najdete v článku.

Kolo štěstí u Betana Foto: Betano

Betano Kolo štěstí říjen 2022: Další porce bonusů a zábavy

Betano má pro nové i stávající hráče parádní zprávu. Populární promo akce s názvem Kolo štěstí totiž ani zdaleka nekončí. Je tu další prodloužená jízda a vy si tak můžete přijít na free spiny i sázkové bonusy každý říjnový den. Zaregistrujte se u Betana ZDE, ať vám žádný z bonusů neunikne!

Pravidla a podmínky Lucky Rounds: Jak dlouho trvá Kolo štěstí od Betana?

Cesta k free spinům zdarma v online casinu Betano nebo „sázkám zdarma“ v rámci kurzové nabídky je velice snadná. Kolo štěstí se točí už od 15. července a bude tomu tak minimálně do 31. října. A kdo ví, možná se nezastaví ani v následujícím měsíci. Každý jednotlivý den tak můžete jednou vyzkoušet své štěstí. Důležitou podmínkou je provést vklad v posledních 30 dnech.

Jak roztočit Kolo štěstí?

  • Založte si účet u Betana pohodlně online ZDE
  • V horní části (web i aplikace) si posunutím doprava najděte akci Kolo štěstí
  • Zapojte se do promo akce pomocí zeleného tlačítka „Vstoupit“ (Podrobný návod zde)
  • Zatočte kolem štěstí a ihned se dozvíte výsledek Případnou výhru je nutné následně přijmout a využít do 24 hodin

A co si můžete vytočit?

  • Sázka zdarma - sázkový bonus v hodnotě 25 Kč na kurzové sázky
  • Free spiny (Vegas Hry) - na jednom z automatů Multi Vegas 81, Starburst, White King nebo Book of Secrets
  • Žádná výhra - zkuste to příště

Uvítací vstupní bonus až do výše 3000 Kč

S bonusovým názvem „Sázka zdarma“ se můžete u Betana setkat na vícero místech. Více o tom si přečtěte zde. V každém případě platí, že u společnosti Betano se stále něco děje a Kolo štěstí je i díky své pravidelnosti v rámci tuzemských sázkovek skutečně nadstandardní promo akcí, kterou je škoda nevyužít.

Betano si říká o pozornost kromě skvělých bonusů pro hráče i velkou mediální kampaní. Nedávno společnost navázala spolupráce s předními sportovními kluby a díky tomu ji registruje stále více a více sázkařů.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vyzvedněte si sázkový bonus 300 Kč za dokončení registrace u Betana

Betano uzavřelo lukrativní spolupráce a střádá velké plány

Pozice společnosti Betano na českém trhu v posledních týdnech výrazně posílila. Důvodem jsou i nově uzavřené sponzorské smlouvy zaručující...

Betano má pro nové hráče uvítací bonus až 3000 Kč

Jak na bonus až 3000 Kč u Betana? Tady je jednoduchý návod

Sázková kancelář Betano má pro nové hráče připravený vstupní bonus až 3000 Kč. Jaké jsou podmínky pro jeho získání se dozvíte v tomto...

Mobilní aplikace Betano

Mobilní aplikace Betano: návod na registraci a výhody

Bez vychytané sázkové aplikace se dnes už neobejde téměř žádný sázkař ❤️. Jak a kde jednoduše stáhnout Betano mobilní aplikaci? Tady je...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ