Těžká zkouška ohněm. David Dvořák jde do zápasu o všechno s neporaženým prospektem

David Dvořák už ví, kdo bude jeho další soupeř v UFC. Český legionář se o novou smlouvu utká s obrovsky nebezpečným japonským zápasníkem.

David Dvořák vyhlíží svého dalšího soupeře Foto: Profimedia

David Dvořák zná jméno příštího soupeře v UFC

Český UFC zápasník David Dvořák vyfasoval pro svůj poslední zápas v rámci aktuální smlouvy pořádně těžkého soupeře. "Undertaker" se po 3 porážkách v řadě 14. října v Las Vegas utká s Japoncem Tatsuro Tairou, který v profesionální MMA kariéře ještě nepoznal přemožitele.

Pro Davida Dvořáka navíc půjde o bitvu, která určí jeho další budoucnost. Svěřenci Patrika Kincla v posledním období nejde karta a momentálně v jeho statistikách svítí tři porážky v řadě. V posledním utkání si na něj vyšlápl debutující Australan Steve Erceg, který vzal zápas na short notice. Výsledkem byla porážka na body a hodně podlomené sebevědomí.

Zpět do záře reflektorů ho může vynést skalp 23letého japonského bojovníka Tairy. Ten v UFC působí teprve od roku 2022, na svém kontě má 4 výhry a nezištně stoupá žebříčkem vzhůru. Aktuálně talentovanému fighterovi patří 18. příčku v žebříčku muších vah. Davidu Dvořákovi náleží 13. pozice.

TATSURO TAIRA
Bilance 14-0
Věk 23 let
Výška 170 cm
UFC zápasy:
Edgar Chairez - výhra na body
Jesus Santos Aguilar - výhra triangle armbar
C. J. Vergara - výhra armbar
Carlos Candelario - výhra body

UFC tímto matchupem dává jasně najevo, že chce Dvořáka vystavit pořádné zkoušce, která má zaručit nový kontrakt. Dvořák bude muset předvést excelentní výkon a hlavně ukončit sérii proher, v opačném případě budou jeho dny ve slavné organizaci s vysokou pravděpodobností zpečetěny.

Co dál?

Dvořák si samozřejmě podle vlastních slov další neúspěch nepřipouští a na japonského protivníka si věří. Vzhledem k nejlehčí váhové kategorii, ve které Dvořák nastupuje, jsou jeho další možné kroky v kariéře značně okleštěny. V případě porážky a padáku z UFC přichází v úvahu snad jen organizace ONE FC a případný návrat do organizace Oktagon. I zde by ale musel přibírat do bantamu, protože muší váhy jsou všeobecně velmi "nedostatkovým zbožím".

David Dvořák bude bojovat v APEX Centru v Las Vegas, kde to dobře zná. Věřme, že se mu na houževnatého soupeře podaří najít vítězný recept a v UFC ještě bude moci předvést, co v něm skutečně je.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

David Dvořák bojuje v muší váze organizace UFC

David Killa Khroust Dvořák - životopis a zápasy MMA bojovníka

David Undertaker Dvořák ❤️ je česká hvězda v prestižní UFC, kde nastupuje v muší váhové kategorii✅. Aktuálně je na 9. příčce žebříčku.

David Dvořák

Dělal jsem zbytečné chyby, přiznává David Dvořák. Na kolik zápasů má v UFC ještě smlouvu?

David Dvořák utrpěl ve svém posledním zápase v UFC nepříjemnou porážku. Proč se to podle Dvořáka nepovedlo a na kolik zápasů má ještě s UFC...

První galavečer Red Face

Red Face byl jeden obrovskej chaos, prohlásil UFC fighter David Dvořák

Ohledně organizace prvního galavečera Red Face panovaly velmi smíšené pocity. Své si o tom myslí i většina profesionálních zápasníků.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ