Vítězství do Česka! Tereza Bledá nedala soupeřce šanci a zapisuje první výhru v UFC

Mise splněna. Česká fighterka Tereza Bledá ve svém druhém zápase v organizaci UFC zakusila, jak chutná vítězství. V Las Vegas předvedla dominantní výkon.

Tereza Bledá bere v UFC první výhru Foto: Profimedia

Tereza Bledá srovnává UFC bilanci a bere cennou výhru na body

Tlak po minulém neúspěchu je pryč. Tereza Bledá složila na turnaji UFC FIght Night v noci ze soboty na neděli úspěšný reparát a brazilskou soupeřku Gabriellu Fernandes jasně porazila na body.

Všechna tři kola měla velmi podobný průběh. Bledá nejprve pozorně bránila dynamický postoj brazilské soupeřky a hned jak to bylo možné vzala Fernandes pomocí takedownu na zem, kde dominovala svým typickým způsobem.

Tvrdé lokty a skvělá práce s těžištěm dostávaly Fernandes do nepříjemné pozice, ze které marně hledala cestu ven. V úvodních dvou minutách 3. kola se ale Tereza Bledá dostala pod tlak zásluhou několika inkasovaných úderů. Ve složité situaci si ale naštěstí opět pomohla takedownem a na zemi už zápas dovedla do vítězného konce.

Důležitost tohoto vítězství byla znát i z výrazu a pozápasové radosti Terezy Bledé bezprostředně po závěrečném gongu. Stále teprve 20letá česká bojovnice dala tímto výkonem zapomenout na poslední nezdar a vůbec první profesionální porážku v duelu s Natalii Silvou.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Karlos Vémola a jeho škrcení technikou Rear Naked Choke

Co je submise v MMA? Velký přehled škrcení a pák - video

Submise, či chcete-li kapitulace nebo vzdání se ☝, je častý způsob ukončení MMA zápasu ❌. V článku najdete jednotlivé techniky i další...

Pavol Langer se postaral o prvotřídní senzaci

Šílený Oktagon 44: Spousta krve, hororové zranění a slovenská pohádka se šťastným koncem

Turnaj Oktagon 44 nabídl neuvěřitelnou podívanou plnou silných momentů. Podívejte se na to nejzajímavější z MMA galavečera v německém...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ