Šílený Oktagon 44: Spousta krve, hororové zranění a slovenská pohádka se šťastným koncem

Turnaj Oktagon 44 nabídl neuvěřitelnou podívanou plnou silných momentů. Podívejte se na to nejzajímavější z MMA galavečera v německém Oberhausenu.

Pavol Langer se postaral o prvotřídní senzaci Foto: OKTAGON MMA

Oktagon 44: Nečekaný triumf Pavola Langera i děsivé zranění Strzelczyka

Na turnaj Oktagon s pořadovým číslem 44 se bude dlouho vzpomínat. Kromě velkých a šokujících vítězství se udála i celá řada velmi nešťastných momentů. Prolito bylo spoustu krve a MMA fanoušek si zase jednou přišel na své.

Průběh večera bohužel velmi ovlivnilo vážné zranění polského bojovníka Mateusze Strzelczyka. Ten svedl naprosto šílenou bitvu s Rafaelem Xavierem, ve kterém byl několikrát blízko ukončení, vždy ale jako zázrakem "přežil". Ve třetím kole ovšem přišel velmi ošklivý moment. Vysílený polský zápasník si zlomil holenní kost a klec musel opustit na nosítkách.

Velmi kuriózní moment se stal v zápase Račič vs. Costa. Rozhodčí Václav Přibyl totiž ve snaze odháknout zaklíněný palec brazilského bojovníka pravděpodobně přivodil Costovi zranění, pro které nebyl následně schopný pokračovat v zápase. Opakované záběry nicméně žádný zásadní moment, kde by ke zranění mohlo dojít, neodhalily.

V krvavou válku se změnil i zápas v rámci čtvrtfinále Tipsport Gamechangeru mezi Christianem Jungwirthem a Bojanem Veličkovičem. Už v prvním kole se německý Kelt dostal ze sevření čistě chyceného škrcení Rear Naked Choke, což zvedlo diváky v hale ze sedadel.

sipka Na všechny výsledky Oktagon 44 se podívejte ZDE

Německý zápasník postupem času přepnul na autopilota a místy bezhlavým tlakem a pohybem dopředu schytával jeden úder za druhým. Přesně mířený loket Bojana Veličkoviče rozpáral Jungwirthovi půl čela, díky čemuž se oktagon změnil v krvavý bazén. Postup do semifinále pyramidy a odvetný zápas s Davidem Kozmou si ale vysloužil Bojan Veličkovič, který po zápase přiznal, že si v přípravě zlomil žebro a musel prokázat obrovskou dávku odhodlání jít přes bolest.

Christian Jungwirth Foto: OKTAGON MMA

Titul prozatímního šampiona polotěžké váhy míří překvapivě do Košic

O naprostou senzaci a završení hollywoodského příběhu se postaral slovenský zápasník Pavol Langer. Ten v pětikolovém zápase odolal náporu a hlavně devastujícím calfkickům Alexandera Poppecka a díky vítězství split decision se stal prozatímním šampionem. Bude to tak právě on, kdo se v jednom z nadcházejích zápasů utká s Karlosem Vémolou.

Pavol Langer Foto: OKTAGON MMA

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ukončí Karlos Vémola kariéru?

Novotný spřádá plány, jak Vémolu udržet v kleci. Přemlouvat ho prý ale nebude

Karlos Vémola začal po prohře s Patrikem Kinclem mluvit o konci kariéry. Tomu však někteří odmítají uvěřit, třeba i promotér Oktagonu...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Martin Fenin to zase přehnal s pitím

Bouřlivák Martin Fenin zase řádil! Zasahovat musela policie. Co na to Oktagon?

Tenhle projekt dostává vážné trhliny. O Martinovi Feninovi nebylo nějakou dobu příliš slyšet. Teď to však vyhlášený potížista dohání mírou...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ