Z boje do boje: Viktor Pešta prolil krev před filmovými kamerami

Český MMA zápasník Viktor Pešta si na vlastní kůži vyzkoušel netradiční roli. Rukavice tentokrát vyměnil za meče a brnění. Podrobnosti se dočtete v článku.

Viktor Pešta si zahrál ve filmu Jan Žižka Foto: OKTAGON MMA

Viktor Pešta jako herec? Český zápasník si zahrál ve filmu režiséra Petra Jákla

Profesionální bojovník Viktor Pešta má za sebou zajímavou zkušenost. Klec a gym tentokrát vyměnil za filmový ateliér, konkrétně za bojiště situované na začátek 15. století. Pešta si zahrál roli Rebela v novém filmu Jan Žižka, který v těchto dnech putuje do českých kin. V nejdražším filmu české kinematografie s rozpočtem 450 milionů si zahrál po boku legendárních herců jako je Ben Foster, Michael Cain, Karel Roden, nebo Marek Vašut.

Film se natáčel už v roce 2019, vzhledem k pandemii koronaviru se však slavnostního uvedení do kin dočkal až nyní. Na premiéře nechyběl ani Viktor Pešta s přítelkyní, který se o tuto zajímavou zkušenost podělil s fanoušky na sociálních sítích. Pro 32letého fightera nešlo o úplně první hereckou roli. V roce 2015 si zahrál i v amatérském filmu Prach a broky, na jehož scénáři se podílel Viktorův bratr Mikuláš Pešta.

Viktor Pešta si momentálně prochází velmi nepříjemným období své kariéry. Přestup z pozice šampiona Oktagonu do organizace PFL mu totiž vůbec nevyšel a navíc zde utrpěl dvě velmi tvrdé porážky. Kudy povedou jeho další MMA kroky se teprve uvidí, smluvně je však stále vázaný s americkou organizací.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Podívali jsme se, kolik berou zápasníci v různých MMA organizacích

Kolik vydělávají nejlépe placení MMA bojovníci? Známe odpověď

Peníze hýbou světem☝. Smíšené bojové umění není v tomto směru žádnou výjimkou. Jak štědrý je ve skutečnosti Oktagon💸, nebo šéf UFC Dana...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ