Box: Aleksei Papin vs. Václav Pejsar kurzy a tip

Se zahraničními zápasy elitních českých boxerů se v posledních týdnech doslova roztrhl pytel. Jeden z nich je na programu už dnes od 18:00. Václav Pejsar se pokusí v Rusku zaskočit domácí jedničku křížové váhy Alekseie Papina.

AKTUALIZOVÁNO: Václav Pejsar prohrál s Rusem Papinem v prvním kole.

Dmitry Kudryashov vs. Václav Pejsar Foto: Profimedia.cz

Box křížová váha (cruiserweight): Aleksei Papin – Válav Pejsar informace a sázkový tip

Největší výzva kariéry. A také nejkvalitnější soupeř. Plzeňský rodák Václav Pejsar se dnes v 18:00 poměří v Moskvě s ruským boxerem Alekseiem Papinem. Favoritem je jednoznačně světová jedenáctka. Dobře naladěný český bijec ale střádá plány na prvotřídní senzaci. Uspěje? Klikni ZDE a vsaď si na box s příjemným bonusem ZDARMA – registraci provedeš kompletně online

Box - sleduj průběh zápasu zde

Aleksei Papin je ruská jednička křížové váhy. Na svém kontě má 12 výher (z toho 11 KO) a jedinou porážku, shodou okolností z duelu o světový titul. Pro Vaška Pejsara jde jednoznačně o nejtěžšího soupeře, se kterým se bude moci český boxer porovnat. Tento duel si podle vlastních slov vyjednal sám a do zápasu jde uvolněný a hlavně výborně připravený.

Václavu Pejsarovi totiž nevyšel na konci roku 2020 zápas o domácí titul s Vasilem Ducárem, přestože měl za sebou extrémně dlouhou a náročnou přípravu. Tu po nezdaru na české scéně hodlá přetavit v dobrý výkon a pokusit se zaskočit domácího favorita. Pro Vaška navíc nejde o první ruskou štaci v kariéře.

sipka ZDE NAJDEŠ KALENDÁŘ BOXERSKÝCH AKCÍ U NÁS I VE SVĚTĚ

Na konci roku 2019 zde zápasil dosud naposledy a o jasnou výhru nad Dmitrim Kudryashovem ho připravilo skandální rozhodnutí rozhodčích. Ti následně přišli o licenci, červené políčko ale českému zápasníkovi ve statistikách zůstalo. Sázkový kurz na vítězství českého borce je tentokrát pořádně vysoký. Za menší vklad si ho ale zahrajeme.

TIP: Vítěz: Václav Pejsar, v kurzu 12 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem

Kurz na výhru českého boxera je extrémně vysoký

Jak a kde sledovat box Václav Pejsar vs. Aleksei Papin – online live stream, PPV

Parádní prověrku s boxerem světových kvalit půjde sledovat pouze přes oficiální, placený livestream (PPV). Další alternativy nejsou příliš pravděpodobné.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Jake Paul se utká s Benem Askrenem v boxerském duelu

Box: Jake Paul vs. Ben Askren informace a kurzy

Zápas mezi youtuberem Jakem Paulem a UFC veteránem Benem Askrenem 🧨 proběhne 17. dubna. ✅ Podívejte se na informace a návod ke sledování v...

Box, Mike Tyson - Zdroj Leonard Zhukovsky, Shutterstock.com

Tyson se opět vrací! Vyzve nenáviděného rivala

Železný Mike ještě neřekl v ringu poslední slovo. A tak nás čeká naprostá bomba! Tváří v tvář opět vstanou dvě legendy, které na přelomu...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ