Box: Kash Ali vs. Tomáš Šálek o titul IBF - datum a tip

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Chance

Bonus 200 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Český boxer Tomáš Šálek má před sebou největší výzvu kariéry. V anglickém Sheffieldu se utká s domácím Kashem Alim o evropský titul mezinárodní boxerské federace IBF v těžké váze. Jaké má šance uspět?

sipka AKTUALIZOVÁNO: Tomáš Šálek bohužel na svého soupeře nestačil a ve 3. kole prohrál na TKO

INFORMACE A SÁZKOVÝ TIPONLINE LIVESTREAM

Box, Tomáš Šálek, Pavel Šour - ČTK, Hájek Ondřej Foto: ČTK, Hájek Ondřej

Box o titul těžké váhy IBF: Tomáš Šálek vs. Kash Ali - informace, analýza

Tomáš Šálek patří už nějaký ten pátek mezi českou boxerskou špičku. V pouhých 22 letech má bilanci 15 výher a 2 porážek. Obrovská šance posunout se v kariéře vzhůru se mu naskytne už 28. 5. 2021. Proti němu bude stát domácí bijec Kash Ali, který je na světovém žebříčku o zhruba 30 míst před Šálkem. Klikni ZDE a vsaď si na box s bonusem zdarma za online registraci z pohodlí domova

Box - sleduj průběh zápasu zde

Tomáš Šálek spolu se svým trenérem Lukášem Konečným už delší čas po vetší zahraniční výzvě pokukovali. A díky pořádající organizaci Fight Academy se plány koncem května stanou realitou. Případný úspěch v zápase na 10 kol může Tomáše katapultovat na daleko vyšší úroveň.

Sheffield Arena Car Park, Sheffield, Yorkshire, UK
📌Jméno Kash Ali Tomáš Šálek
📌Věk 29 22
📌Výška 198 192
📌Bilance 18-1 15-2
📌Žebříček 103. 133.

Tomáš Šálek je česká dvojka těžké váhy v boxu. Nad ním už je pouze Pavel Šour, se kterým v roce 2019 prohrál duel o titul mistra České republiky. Navzdory velmi dobrému výkonu to byla zároveň jeho první profesionální porážka. Ta druhá přišla o půl roku později, kdy byl nad jeho síly neporažený německý boxer Peter Kadiru. Jednou z hlavních předností mladého českého boxera je neuvěřitelná výdrž, díky které je v ringu nebezpečný i pro mnohem zkušenější borce.

Kash Ali je britská dvanáctka a ve své kariéře prohrál pouze jediný duel. Při pohledu do jeho statistik je ale patrné, že v poslední době vyhrál zejména nad nepříliš kvalitními boxery s negativním skóre. Jmenovec jednoho z vůbec nejslavnějších bojovníků všech dob bude mít v zápase výhodu domácího prostředí, menší výškovou převahu a také bude k dispozici bude mít i více kilogramů. Pakliže ale Tomáš ukáže jeho pověstné srdce válečníka, může určitě pomýšlet na titul. Vysoký sázkový kurz na jeho výhru nemůže nechat náš tiket chladným.

TIP: Tomáš Šálek zvítězí, v kurzu 4 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem

Ali Kash vs. Tomáš Šálek sázkové kurzy

Box heavyweight title: Šálek - Ali živě: jak a kde sledovat online livestream

Boxerský duel pravděpodobně už proběhne alespoň s určitým počtem fanoušků přímo v hledišti. Zajímavý fight bude možné také zhlédnout v online livestreamu prostřednictvím organizace Fight Academy, nebo pomocí aplikace Fight Zone TV za 150,- /měsíční předplatné.

Případnou alternativou jsou i volně dostupné přenosy na internetu či Fortuna TV. Pakliže se objeví další alternativa sledování budeme o ní informovat v tomto článku.

Tomáš Šálek box - video ze zápasu: Tomáš Šálek vs. Peter Kadiru

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Anthony Joshua se utká s Tysonem Furym

Box: Domluveno! Joshua se utká s Furym o tituly

Bitva Tysona Furyho s Anthonym Joshuou je domluvená. 🥊 Duel, který v novodobé historii boxu nemá konkurenci, proběhne v roce 2021.

Box, Mike Tyson - Zdroj Leonard Zhukovsky, Shutterstock.com

Tyson se opět vrací! Vyzve nenáviděného rivala

Železný Mike ještě neřekl v ringu poslední slovo. A tak nás čeká naprostá bomba! Tváří v tvář opět vstanou dvě legendy, které na přelomu...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ