Kde a kdy sledovat Oktagon 35: Kincl vs. Lohoré? Livestream zdarma

Oktagon 35 s hlavním zápasem Patrika Kincla s Alexem Lohorém se koná už dnes v sobotu od 18:00. Podívejte se na kompletní návod ke sledování livestreamu všech zápasů zdarma.

Sledujte živě Oktagon 35: Kincl vs. Lohoré o titul ve střední váze Foto: OKTAGON MMA

Kde a kdy sledovat Oktagon 35: Kincl vs. Lohoré? Livestream zdarma

Už dnes v sobotu 17. září proběhne Oktagon 35: Kincl vs. Lohoré, který rozhodne o majiteli titulu ve střední váze. Galavečer proběhne v brněnské Winning Group Aréně. Začátek turnaje je v 18:00. Kromě bitvy Patrika Kincla s Alexem Lohorém se můžeme těšit na fight Fodor vs. Ryšavý a Kalašnik vs. Dos Santos. Všechny zápasy můžete sledovat zdarma živě na internetu. Klikněte zde a sledujte Oktagon 35 v livestreamu zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kompletně celý turnaj Oktagon 35: Kincl vs. Lohoré zdarma odvysílá živě v livestreamu sázková kancelář Tipsport. Na Tipsport TV tak v online streamu uvidíte všechny zápasy a to i včetně Prelims. Pro spuštění živého přenosu si stačí v posledních 7 dnech vsadit za 30 Kč. Pro nové sázkaře je navíc připraven bonus 300 Kč zdarma za registraci.

Sledujte živě a zdarma Oktagon 35

Oktagon 35 live stream PPV cena, živě a přímý přenos v TV z Brna

Druhou možností ke sledování turnaje Oktagon 35 je jako obvykle placený oficiální přenos PPV. Cena za PPV v sobotu je 13,99 eur a výhodou je Full HD kvalita obrazu a zároveň přímo podpoříte organizaci Oktagon. Zároveň můžete i přepínat mezi českým a anglickým komentářem. Livestream poběží na platformě Oktagon TV. Přímý přenos v českých sportovních televizích dostupný nebude. Jedinou možností ke sledování jsou tak zmíněné live streamy.

Oktagon 35 Patrik Kincl vs. Alex Lohoré zdarma sledovat živě + free prelims

I na turnaji Oktagon 35 se fanoušci mohou těšit na free prelims, což je úvodní zápas dostupný zcela zdarma na Youtube. Ostatní fighty můžete sledovat na Tipsport TV a Oktagon PPV.

1️⃣ Bude možné sledovat Oktagon 35: Kincl vs. Lohoré živě?

Kompletně všechny zápasy na Oktagonu 35 bude možné sledovat v přímém přenosu živě na internetu. Pro návod se podívejte do tohoto článku.

2️⃣ Mohu sledovat Oktagon 35 v livestreamu i na mobilu?

Všechny duely na turnaji Oktagon 35: Kincl - Lohoré můžete samozřejmě sledovat i na mobilních telefonech a tabletech. Více o streamech se dozvíte v tomto článku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Úřadujícího šampiona Patrika Kincla čeká obhajoba s Alexem Lohoré

Oktagon 35 Brno: Kincl vs. Lohoré - kurzy, karta a livestream

Oktagon v Brně ⚡ se uskuteční 17. září a pro moravskou metropoli půjde o mimořádnou sportovní událost✔️. Veškeré informace najdete v tomto...

Andrej Kalašnik

Oktagon 35: Kalašnik vs. dos Santos sázkový tip, analýza a stream

Brněnský Andrej Kalašnik je jedním z největších taháků turnaje Oktagon 35. Do cesty se mu postaví nepříjemný Brazilec Joel Dos Santos. Na...

Adam Raiter bude bojovat na Oktagonu 35

Oktagon 35: Nathan Dzaba vs. Adam Raiter kurzy a livestream

Zápas Adama Raitera s Nathanem Christiánem Dzabou na Oktagonu 35 budí zasloužené emoce. Podívejte se na analýzu Survivor souboje Nathan vs....

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ