Kdy a kde sledovat Oktagon 29 v Brně živě? Online livestream

V pevnosti Brno bude v rámci galavečeru Oktagon 29 k vidění bitva o titul světových rozměrů. Přečti si stručný návod, jak sledovat všechny zápasy online snadno a živě.

Davida Kozmu čeká další tvrdá obhajoba titulu Foto: OKTAGON MMA

Kozma vs. Veličkovič o titul velterové váhy. Oktagon 29 livestream živě a zdarma

Oktagon 29 v Brně má na programu v sobotu 4. prosince od 18:00 jedenáct skvělých zápasů. Vyvrcholením celého večera bude titulová řežba mezi Davidem Kozmou a Bojanem Veličkovičem. Ustojí Růžový panter další náročnou obhajobu pásu? Sleduj turnaj Oktagon 29 živě ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon online živě zdarma na Tipsport TV

Prověřená pevnost Brno v Zoner BOBYHALL bude dějištěm dalšího číslovaného turnaje největší česko-slovenské organizace Oktagon MMA. Emocemi, adrenalinem a sportovními výkony nadupaný večer okoření velmi zajímavě složené zápasy, které slibují rychlé knockouty i vysokou školu grapplingu na zemi.

Náročná mise čeká na turnaji Oktagon 29 šampiona velteru Davida Kozmy, na jehož titulový pás má políčeno elitní srbský bojovník se zkušenostmi z UFC, Bojan Velickovic. Oba borce od sebe dělí na světovém žebříčku pouze 8 míst, což je zárukou velmi kvalitního a vyrovnaného zápasu.

Oktagon 29 živě

Jak sledovat Oktagon mma zápasy živý přenosy? Live stream na Tipsport TV

Nejjednodušší volbou je pustit si zápasy na Oktagon 29 živě v livestreamu na Tipsport TV. Po snadné registraci tady dostaneš nejen přístup ke sledování mnoha sportovních akcí v parádní kvalitě, ale i sázkový bonus 150,-, za který si můžeš rovnou vsadit a ještě více se při sledování bavit.

Druhou možností je nákup oficiálního pay-per-view (PPV) streamu přímo od organizace Oktagon. Ten vyjde v předprodeji na 9,99 EUR, v den konání turnaje je to pak 12,99 EUR. V rámci PPV máš možnost si jeden týden zápasy kdykoliv přehrát znovu. Všechny zápasy jsou s několikadenním zpožděním přidávány i na oficiální YouTube kanál organizace. Přímý přenos v televizi Oktagon nemá a v dohledné době tento způsob sledování zápasů není pravděpodobný.

1️⃣Jak bude možné sledovat živě Oktagon 29?

Turnaj Oktagon 29 půjde sledovat také online v přímém přenosu na internetu. Konkrétní návod najdeš uvnitř článku.

2️⃣Bude možné sledovat Oktagon 29 živě na mobilu??

Ano, online přenos z turnaje Oktagon 29 lze sledovat také na mobilu, nebo tabletu. Podrobnosti se dočteš po rozkliknutí článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

David Kozma bude obhajovat pás velterové divize proti Ivanu Buchingerovi

Oktagon 29: Kozma vs. Veličković - kurzy, fight card a stream

Oktagon 29 v Brně✔️ ozdobí titulová obhajoba Davida Kozmy proti zkušenému srbskému fighterovi Bojanu Veličkovičovi. Detaily k turnaji...

Naruszczka po výhře nad Spicelym

Oktagon 29: Marcin Naruszczka vs. Jakub Běle - kurzy

Marcin Naruszczka bude bojovat o druhou výhru v organizaci Oktagon. Podaří se mu porazit Jakuba Běleho? Podívejte se na předzápasovou...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ