Kdy a kde sledovat dnes živě Pešta – Stawowy na KSW 86? Livestream zdarma

V tomto článku se dozvíte jak a v kolik hodin dnes sledovat zápas Viktora Pešty na turnaji KSW 86. Zvládne svůj debut v polské organizaci vítězně?

Viktor Pešta se vrací do boje Foto: Profimedia

KSW 86 live: Filip Stawowy vs. Viktor Pešta online stream (16. 9. 2023)

Už dnes večer okolo 20:00 se nažhavený Viktor Pešta poprvé představí v organizaci KSW. Jeho soupeřem bude urostlý ranař Filip Stawowy, který před pár měsíci těsně prohrál s Michalem Martínkem. Najde na něj recept i znovuzrozený Viktor Pešta? Sledujte KSW 86 v livestreamu zdarma ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zápas Stawowy vs. Pešta představuje pro české fanoušky velké lákadlo. Každý totiž napjatě očekává v jaké formě a rozpoložení se Viktor ukáže po ne zrovna povedeném období. On sám hlásí velkou chuť a kvalitní kemp. Potvrdí to v kleci?

Na kartě turnaje KSW 86 uvidíme v akci i dalšího Čecha. Vycházející hvězda Dominik Humburger se v hlavním předzápase celého galavečera popasuje s Michalem Michalskim. Analýzu tohoto zápasu si můžete přečíst zde.

Fortuna TV dlouhodobě vysílá všechny turnaje KSW živě a dnešní turnaj nebude výjimkou. Všichni nově zaregistrovaní sázkaři se mohou těšit na parádní vstupní bonus a přístup k mnoha sportovním livestreamům zdarma. Stávající tipéři musí pro spuštění streamu splnit podmínku vsazeného tiketu v posledních 7 dnech. Na turnaj se můžete podívat také na Voyo, kde je potřeba si pořídit předplatné.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

1️⃣ Kde sledovat dnes KSW 86 živě na mobilu, PC i tabletu?

Čech Viktor Pešta jde do boje na dnešním turnaji KSW 86 v polské Wroslavi. Návod na sledování přímého přenosu najdete v tomto článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

David Kozma se ve Frankfurtu porve o finále pyramidy Tipsport Gamechanger

Oktagon 46: Kozma vs. Veličković 2 (semifinále Tipsport Gamechanger) – kurzy, analýza, tip

Frankfurt potřetí hostí turnaj organizace Oktagon MMA, tentokrát s pořadovým číslem 46.✅ Důležité informace k celému galavečeru najdete v...

Podívali jsme se, kolik berou zápasníci v různých MMA organizacích

Kolik vydělávají nejlépe placení MMA bojovníci? Známe odpověď

Peníze hýbou světem☝. Smíšené bojové umění není v tomto směru žádnou výjimkou. Jak štědrý je ve skutečnosti Oktagon💸, nebo šéf UFC Dana...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ