Oktagon 24: Viktor Pešta vs. Riccardo Nosiglia analýza a tip

Na turnaji Oktagon 24 se do zápasového kolotoče vrací veterán UFC Viktor Pešta. Jeho aktuální formu prověří italský bojovník Riccardo Nosiglia, který všech 10 dosavadních profi zápasů „pořešil“ v prvním kole. Uvidíme velké překvapení, nebo jasnou dominanci českého borce?

ANALÝZA A SÁZKOVÝ TIPLIVESTREAM, PŘÍMÝ PŘENOS

Viktor Pešta se řadí k nejlepším českým zápasníkům Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Oktagon 24: Viktor Pešta vs. Riccardo Nosiglia datum, informace

Jedním z nejočekávanějších zápasů nadcházejícího turnaje Oktagon 24 je duel Viktora Pešty s Italem Nosigliou. Viktor se dlouhodobě připravuje v USA a svou formu bude chtít 29. května prodat proti soupeři, kterého čeká premiéra v největší česko-slovenské MMA organizaci. Klikni ZDE a ber bonus 150,- na sázky za snadnou registraci z pohodlí domova

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Druhý květnový turnaj Oktagon 24 s titulovou bitvou Kozma vs. Apollo se nezadržitelně blíží. Do akce se po půlroční přestávce vrací jeden z dlouhodobě nejdiskutovanějších českých fighterů.

Další překážka na cestě k velkým zápasům v organizaci Oktagon

Viktor Pešta cílí v Oktagonu nejen na titul polotěžké váhy, ale i na zvučné soupeře. Jeho námluvy u Attily Végha i Karlose Vémoly se ale prozatím nesetkaly s kladnou odezvou, a tak ho prověří další z řady zajímavých zahraničních bojovníků. Viktor si naposledy poradil s nebezpečným Brazilcem Ildemarem Alcantarou, kterého prakticky k ničemu nepustil a ukončil ho TKO na konci prvního kola.

Bývalý UFC fighter se dlouhodobě připravuje v Sanford gymu na Floridě, kde spáruje s prvotřídními světovými zápasníky. V Americe Pešta dokonce podstoupil i očkování proti koronaviru a v současné době se zdá být ve skvělé formě.

Riccardo Nosiglia prošel organizacemi FEN i Cage Warriors, kde v posledním duelu o titul šampiona nestačil na Litevce Bukauskase. Zápas se datuje na konec roku 2019, takže má za sebou poměrně dlouhou pauzu. Nosiglia patří do světové dvoustovky polotěžkých vah a svůj silový způsob boje má založený na velmi dobrém wrestlingu. Proti Peštovi je sice obrovským outsiderem, zároveň ale představuje kvalitní zkoušku.

TIP: Viktor Pešta zvítězí, v kurzu 1,15 sipka Vsadit u Tipsportu s bonusem

Viktor Pešta potvrdí v tomto zápase roli favorita

Kde sledovat zápas Pešta vs. Nosiglia živě? Online livestream, PPV přenos

Pro sledování nejen tohoto atraktivního duelu máš hned několik možností. Jednou z variant je registrovat se během pár chvil na Tipsportu ZDE a mít vsazený tiket alespoň za 30 Kč. Pakliže raději podpoříš organizaci Oktagon je tu samozřejmě oficiální PPV přenos v HD kvalitě a s možností pustit si všechny zápasy až týden zpětně. V předprodeji vyjde stream na 10 EUR, v den turnaje je to pak 13 EUR. Na to, jak Pešta přejel v posledním zápase svého brazilského protivníka se podívej tady.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Ondřej Novotný na turnaji Oktagon 13 na Štvanici v roce 2019

„Štvanice letos bude!“ potvrdil Ondřej Novotný

Organizace Oktagon vytáhla na pátečním oficiálním vážení velké eso z rukávu. Tím je potvrzený turnaj pod otevřeným nebem Oktagon 26, který...

David Kozma bude  obhajovat titul na Oktagonu 24 proti Leandru Silvovi

Oktagon 24: Kozma vs. Apollo: informace, program a datum

Turnaj Oktagon 24 ▶️ s titulovým zápasem Kozma vs. Apollo proběhne už 29. května. ❤️ Podívejte se na kompletní informace, fight card a...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ