UFC Fight Night: Hermansson vs. Shahbazyan - analýza a kurzy

Turnaj UFC Vegas 27 se uskuteční už o tomto víkendu a jedním z hlavních highlightů karty je kromě zápasu Davida Dvořáka i duel Jacka Hermanssona s Edmenem Shahbazyanem.

Jack Hermansson patří na zemi k nejlepším bojovníkům střední váhy UFC Foto: Profimedia

UFC Fight Night 188 preview: Jack Hermansson - Edmen Shahbazyan datum a tip

V tomto článku jsme zaměřili pozornost na atraktivní souboj zkušeností s dravým mládím. Zápas mezi Švédem Hermanssonem a Američanem Shahbazyanem nabídne utkání bojovníků z elitní TOP 10 střední váhy UFC. A pro oba je nesmírně důležité, neboť si v posledním duelu shodně připsali porážku. Prosadí si zkušenější Hermansson svůj wrestling, nebo ho ještě před tím stihne ukončit výborný postojář Shahbazyan? Sleduj turnaj UFC i s Davidem Dvořákem v akci na Tipsport TV

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Jack Hermansson střídá v posledním období výhry a porážky. Naposledy padl s budoucím titulovým vyzyvatelem Marvinem Vettorim. Jeho aktuální bilance činí 21 výher a 6 porážek. Vášniví fanoušci MMA si jistě vzpomenou i na jeho Armbar, kterým v roce 2015 utáhl Karlose Vémolu.

Wrestling a grappling patří mezi obrovsky silné zbraně 32letého švédského bojovníka, což minulý rok pocítil i Kelvin Gastelum. Na submisi v minulosti mimochodem utáhl i příštího soupeře Macha Muradova, zkušeného Geralda Meerschaerta. Český Uzbek mu proto v duelu se Shahbazyanem věří i v rámci své analýzy pro sázkovou kancelář Tipsport.

Edmen Shahbazyan si smlouvu s organizací UFC vybojoval celkovým vítězstvím v reality show The Ultimate Fighter. Až do minulého zápasu se pyšnil fantastickou bilancí 10 výher a žádné porážky. Tu ukončil až Dereck Brunson, který teprve 23letého zápasníka nepustil k jeho obávanému strikingu a sám soupeře ukončil na začátku 3. kola TKO.

Na UFC Vegas 27 s hlavním zápasem Font vs. Garbrandt potká podobného soupeře. Hermansson má totiž také svůj styl založený na síle jako Brunson, a ten znovu nebude Shahbazyanovi chutnat.

  • Čas a datum zápasu: 23. 5. okolo 1:00

TIP: Hermansson zvítězí na submisi, v kurzu 4,50 sipka Vsadit u Tipsportu s bonusem

Jack Hermansson si připíše výhru díky submisi

Zápas Hermansson vs. Shahbazyan otevře hlavní kartu, a ihned po něm půjde do akce David Dvořák proti Raulianu Paivovi. Celý turnaj znovu proběhne v UFC APEX v Las Vegas bez přítomnosti diváků na místě.

sipka Sleduj spolu s námi přípravu Davida Dvořáka na našem Facebooku ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

David Dvořák se na UFC Fight Night utká s Raulianem Paivou

UFC: David Dvořák vs Juancamilo Ronderos informace a fight card

David Dvořák ⭐ má před sebou další bitvu v UFC. Už v sobotu 22. května ❤️ se střetne s Juancamilem Ronderosem. Podívejte se na informace a...

Tradiční rituál při odletu do Las Vegas

Zpět do boje už v září? „Ta varianta tu je“ hlásí Procházka

Odpočinek někde v teple se prozatím odkládá. Jirka Procházka se svým týmem oficiálně řeší možnost stát se náhradníkem pro duel Blachowicz...

Jacaré Souza už v UFC zápasit nebude

Další vyhazov v UFC! Končí brazilský veterán

Organizace UFC sáhla k dalšímu nepříjemnému ukončení spolupráce. Končí 41letý veterán Ronaldo Souza, kterého celý svět zná pod přezdívkou...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ