Bratislava přišla o slibnou odvetu! Kdo nakonec Diamantového Čáva v kleci prověří?

Na odvetu Roberta Pukače a Miroslava Brože se těšil snad každý fanoušek Oktagonu, teď si však budeme muset nechat zajít chuť, k tomuhle duelu totiž nejspíš ještě nějakou dobu nedojde. Kdo Inkvizitora v boji proti Diamantovému Čávovi nahradí?

Robert Pukač dostane nového soupeře Foto: Facebook/OKTAGON MMA

Brož je ze hry. Kdo Pukače nakonec prověří v kleci?

Odveta, na kterou jsme se všichni těšili, se bohužel odkládá na neurčito. Jak Oktagon informoval, Miroslav Inkvizitor Brož musel ze zápasu odstoupit kvůli blíže nespecifikovanému zranění – Diamantový Čávo tak náhle zůstal bez soupeře. Nebyl by to ale Oktagon, aby mu nenašel adekvátní náhradu, díky níž budou moci diváci sledovat slíbené česko-slovenské derby, byť v trochu jiném složení, než bylo původně v plánu.

„(...) Odveta, dohodnutá prakticky hned na tiskové konferenci, se ale z důvodu zranění Brože konat nebude. Jednatřicetiletý zápasník (Robert Pukač) ale o česko-slovenské derby nepřijde,“ oznámila organizace na svém instagramovém účtu.

„Do velteru totiž přilétá ‚Mighty Rooster‘. Vynikající thaiboxer, který se pyšní tvrdými lokty a precizní prací na pletivu, hledá novou výzvu. V lehké váze se vyšplhal až na páté místo žebříčku a podobné ambice má i v nejnadupanější divizi Oktagonu,“ uvedl Oktagon náhradu za Brože.

Třicetiletý Matouš Kohout s bilancí 7-6 se může pyšnit zajímavými skalpy. Během své kariéry udolal na body například Jana Malacha nebo Jana Širokého. Dokáže však rozdávat i TKO, o čemž svědčí zápasy s Františkem Fodorem nebo německým bojovníkem Ardou Adasem. Na body dokázal porazit také Ronalda Ronyho Paradeisera.

Kohout se navíc tímto zápasem odhodlá k odvážnému kroku vyzkoušet si souboj v jiné váhové kategorii. Pětka lehké váhy si poprvé odskočí do velteru – tam by Kohout v budoucnu zavítal častěji, pokud mu to sedne. Pukač je v tuto chvíli na dvanáctém místě žebříčku, takže by byl pro Kohouta dobrým odrazovým můstkem. Uvidíme tedy, jak toto česko-slovenské derby nakonec dopadne.

Původně jsme měli sledovat odvetu Roberta Pukače a Miroslava Brože, který Diamantového Čáva v prvním tažení utáhl na body:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Kaik Brito a David Kozma si to možná dají znovu

Co teď bude s Kaikem aneb dostane Kozma odvetu, po níž tak dlouho hladoví?

Kaik Brito přišel o svůj sen na smlouvu s UFC. Jak se k němu teď postaví Oktagon a dostane David Kozma svou vytouženou odvetu? 💪

Ivan Buchinger se utká s Jakubem Dohnalem

V Bratislavě dojde na česko-slovenské derby. Dohnal se utká s vytouženou legendou

Slovenská legenda Ivan Buchinger se v Bratislavě utká s Jakubem Dohnalem, který po téhle bitvě dlouho volal.💪💥

Duel Bryczek vs. Kincl je minulostí

Nepříjemná ztráta Oktagonu: Kincl je bez soupeře, Poláka si vyhlídlo UFC

Titulová bitva Kincl vs. Bryczek je zřejmě pasé. Poláka si totiž vyhlídlo UFC. A první zápas by měl mít podle všeho co nevidět.👊💪

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ