Čepo má konečně soupeře na zápas v Bratislavě. Utká se s prvním Egypťanem Oktagonu

Turnaj v Bratislavě se nezadržitelně blíží a fanoušci nedočkavě vyhlíželi soupeře Vlasta Čepa. A konečně se dočkali, bude jím naprostý nováček Oktagonu a vůbec první egyptský bojovník organizace.

Vlasto Čepo má konečně soupeře Foto: Facebook/OKTAGON MMA

Vlasto Čepo dostane v Bratislavě nečekaného soupeře

Dlouho jsme čekali na oznámení soupeře dvojky žebříčku střední váhy Vlasta Čepa. Chvíli se spekulovalo o tom, zda se v Bratislavě neuskuteční projednávaný titulový zápas s Patrikem Kinclem, oba borci se ale shodli, že bratislavský termín je příliš blízko a navíc už jeden titulový souboj má.

Oktagon však pro Čepa nakonec našel jiného soupeře, jehož fanoušci organizace zatím neznají. Je jím egyptský zápasník Ahmed „Lee“ Sami, který se v současné chvíli pyšní bilancí 10-3.

„První Egypťan v kleci OKTAGONu a bývalý šampión jedné z arabských organizací má v MMA 7 ukončení před limitem. Sami Čepa nejprve vyzve k dalšímu tanci v postoji, protože tenhle borec zápasí i v thajském boxu, kde má 16 zápasů bez porážky. Na druhé straně v MMA už 3 borce ukončil na submisi,“ představil nového bojovníka Oktagon.

Sami bojoval kromě domácí AUFC v mnoha světových organizacích jako třeba v holandské LFL, bahrajnské Brave CF nebo UAE Warriors, kde svedl i své poslední dva zápasy – v jednom zaznamenal v prvním kole prohru na TKO a v druhém si naopak připsal výhru v prvním kole na submisi.

Jak ukazují jeho statistiky, pro Čepa nepůjde o snadného soupeře. Slovenský bojovník má však momentálně za sebou čtyři výhry v řadě, všechny ukončené před limitem (ve dvou případech na submisi a ve dvou na TKO) a z toho tři hned v prvním kole.

Vítězné série se určitě jen tak vzdát nehodlá, obzvlášť když už si teď brousí zuby na titulový zápas s Patrikem Kinclem. Ten zatím nebyl ještě oficiálně potvrzený, ale obě strany potvrdily, že o něm v současné době jednají.

➤ Čtěte také: „Tady je vítěz jasný,“ říká Kozma k projednávané bitvě Kincl vs. Čepo

Motivace je tedy na straně slovenského bojovníka veliká, teď už jen nasadit stejné tempo jako v předchozích čtyřech zápasech, nepodcenit egyptského bojovníka a vyvarovat se zbytečných chyb. Nová akvizice Oktagonu jistě bude tvrdý oříšek, ale pro diváka jistě půjde o atraktivní duel.

Připomeňte si Čepovu poslední výhru s moldavským bojovníkem Ionem Taburceanu, kterého Čepo porazil ve druhém kole na TKO:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Václav Mikulášek

Na sebevraždu jsem neměl koule. Baba Jaga promluvil o šikaně a vlastních démonech.

Václav Mikulášek prožívá krušné období, jeho život ale nikdy nebyl procházkou růžovým sadem. Prošel si šikanou a bojoval s temnými...

David Kozma

David Kozma popsal komplikace v Thajsku. Stafylokoka si z kempu přivezlo devět lidí

Davida Kozmu čeká zápas s Bojanem Veličkovičem a součástí přípravy byl i kemp v Thajsku. Mnozí bojovníci si odtud však přivezli nepříjemný...

Miroslav Brož

Tohle zranění je horší než kdy dřív, přiznal Brož. S kým si Inkvizitor přetrhal vazy?

Jedním z taháků bratislavského turnaje byla mimo jiné odveta Brož vs. Pukač. Té se však alespoň prozatím nedočkáme. Co přesně se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ