David Kozma popsal komplikace v Thajsku. Stafylokoka si z kempu přivezlo devět lidí

Davida Kozmu čeká zápas s Bojanem Veličkovičem a součástí přípravy byl mimo jiné kemp v Thajsku. Odtud si však velká část české výpravy přivezla velmi nepříjemný suvenýr.

David Kozma Foto: OKTAGON MMA

David Kozma popsal komplikace v Thajsku

Jako první jsme se o nepříjemných komplikacích českých borců na kempu v Thajsku dozvěděli v souvislosti se Zbyňkem Vlčkem, který měl na Štvanici absolvovat svůj první profesionální zápas v MMA. Zbyněk byl jedním z mnoha, kdo odjel do Thajska na přípravu a nebyl také jediný, kdo si odtud přivezl nechtěný suvenýr.

Kromě Vlčka se kempu účastnili také například Jiří Procházka nebo David Kozma, který prozradil, o co přesně šlo a kolika lidí se to dotklo: „Byl to super kemp, potom tam přijel i Jirka Procházka a Matouš Kohout, byl tam Vlasto Čepo,“ prozradil Kozma pár známých jmen ve svém vysílání na Youtube.

„Nakonec z toho bylo to, že devět lidí (myslím, že z patnácti) dostalo stafylokoka, takže i když ty žíněnky vytíraj, desinfekce tam byla na každym rohu, tak ty stafylokoky tam jsou. Třeba Zbyněk Vlček musel odstoupit ze Štvanice, protože měl prostě stafáče v loktu,“ připomněl Kozma.

„Všichni tam měli v kolenou stafylokoky, takže je to tam fakt hodně nebezpečný, ale když tam jedeš, tak se s tím asi musí počítat no, takže příště třeba dlouhé kalhoty, dlouhé rashguardy, i když je tam strašné vedro, tak to asi pomůže, ale bohužel je to riziko toho kempu tam,“ zakončil Růžový panter.

Pro Vlčka muselo jít o obzvlášť nepříjemnou komplikaci, jelikož kromě toho, že mělo jít o jeho první profi zápas v MMA, fanoušci Oktagonu ho navíc přijali s velmi smíšenými pocity, a tudíž měl Vlček velkou motivaci všem ukázat, že si své místo v organizaci zaslouží. Na takovou příležitost si však bude muset ještě počkat.

Kozmovi se naštěstí komplikace vyhnuly. Vzhledem k tomu, že je v plné přípravě na zápas s Bojanem Veličkovičem, by podobné problémy Růžový panter asi neocenil, obzvlášť když jde o semifinále Tipsport Gamechangeru a kromě samotného vítězství bude bojovat o spoustu peněz. Kozmu v odvetě proti srbskému bojovníkovi uvidíme už 16. 9. ve Frankfurtu.

➤ Čtěte také: Tohle zranění je horší než kdy dřív, přiznal Brož. S kým si Inkvizitor přetrhal vazy?

Pro Davida Kozmu je v tuhle chvíli priorita Tipsport Gamechanger, ale hned poté (pravděpodobně až příští rok) si hodlá znovu dojít pro titul ve velterové váze. I tentokrát půjde o odvetu – s Kaikem Britem, který byl pro Kozmu nejtěžším soupeřem a jenž uvolnil pás Oktagonu, aby mohl přestoupit do UFC. Účast v Contender Serie’s se mu však nezdařila, jak očekával, a tak budeme talentovaného Brazilce znovu vídat v Oktagonu. David se tedy konečně dočká vytoužené odvety a fanoušci napínavého titulového souboje.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

David Kozma se ve Frankfurtu porve o finále pyramidy Tipsport Gamechanger

Oktagon 46: Kozma vs. Veličković 2 (semifinále Tipsport Gamechanger) – kurzy, analýza, tip

Frankfurt potřetí hostí turnaj organizace Oktagon MMA, tentokrát s pořadovým číslem 46.✅ Důležité informace k celému galavečeru najdete v...

Pavol Neruda a Ondřej Novotný

Obrovský krok pro Oktagon MMA! Nové spojenectví slibuje další růst

Organizace Oktagon MMA oznámila další důležitý krok na své cestě. Nově se turnaje a celá řada projektů bude vysílat na světové televizní...

David Kozma se soustředí na Tipsport Gamechanger

Kincl o duelu Kozma Veličković: Kozmič má pomalejší start, ale soupeře dokáže otrávit

David Kozma se plně soustředí na další zápas v rámci Gamechangeru.💰 Už podruhé se v kleci potká s Veličkovićem.🥊 Jak vidí jejich souboj...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ