Cverna jede bomby i přes chatrné zdraví. Do zápasu šel přes bolest a pod injekcemi

Alex Cverna o víkendu poslal Davida Závodu tvrdě k zemi. Tím ale jeho krasojízda nekončí, hodlá si přivézt titul z Francie a pokořit Orlova, a to i přes zdravotní problémy, s nimiž se potýkal už v zápasu se Závodou.

Alex Cverna Foto: Facebook/I Am Fighter

Cvernu nic nezastaví! Ani bolest

Alex Cverna se zdá jako nezastavitelný stroj. V sobotu v Poděbradech skoro doslova přejel Davida Závodu, kterého poslal po devětačtyřiceti vteřinách k zemi, a jeho tažení není ani zdaleka u konce, teď se chystá na dvě titulové bitvy, které svede během čtrnácti dnů.

Cverna už je ve svých osmačtyřiceti letech považovaný v podstatě za veterána, přesto jeho bilance v MMA dělá 10-2, a to i navzdory zdravotním komplikacím, s nimiž se dlouhodobě potýká.

„Mám opíchané levé rameno, hrozným způsobem to bolelo, začalo mě zlobit i to pravé, ale nakonec jsem do toho šel, mám kolem sebe skvělý tým. Vítězství tu bolest utlumilo,“ přiznal Cverna po zápase se Závodou v rozhovoru pro Top-Fight.

Už v minulosti se Cverna potýkal s různými zdravotními komplikacemi, které ho nutily rušit zápasy. Mezi lety 2020 a 2021 Cverna odpískal dokonce tři duely po sobě – s Danielem Dittrichem (Cverna nemohl kvůli chatrnému zdraví nastoupit), Štefanem Vojčákem (Cverna si zvrtnul kotník, když špatně došlápl na schod) a Hatefem Moeilem.

Zdá se však, že Cverna je v tuhle chvíli v plné síle a trápí ho pouze bolavá ramena. „Krom těch ramenou mi nic není, ty ale vyléčíme, týden si dám odpočinek a jede se dál. Není čas ztrácet čas,“ prohlásil Cverna.

Nabitý program – nejdřív Francie, pak Orlov

Cverna je přesvědčený, že v zápase proti Orlovovi předvede ještě rychlejší KO, než tomu bylo u Závody. Přípravu bude mít skutečně poctivou, kromě Orlova ho totiž čeká ještě souboj s Princem Aounallahem, s nímž se utká v turnaji francouzské organizace Hexagone MMA 28. října. I v tomto případě půjde o titulový zápas.

„Vyhraju ten jejich pás, přivezu ho do Česka a za čtrnáct dní si vezmu pás také od Orlova,“ prohlásil odhodlaně v rozhovoru pro Top-Fight.cz. Ani ne čtrnáct dní poté, 11. 11., ho vPraze čeká právě očekávaný zápas s ukrajinským těžkotonážníkem. Cverna si tedy střihne dva titulové zápasy během dvou týdnů.

To ale není všechno, koncem roku prý Cvernu čeká ještě zápas v boxu pod záštitou Rytmuse a Attily Végha. Cverna má tedy skutečně nabitý program, ale zvolnit rozhodně nehodlá. „Kolem mě teď lítají takové nabídky, že pokud mi všechny ty tři zápasy vyjdou, tak si celá česko-slovenská scéna sedne na pr**l,“ srší sebevědomím Cverna.

Závoda na zemi a vyhrocený staredown s Orlovem

Proti Orlovovi jakožto člověku Cverna prý nic nemá, ale souboj s ním bere vážně a osobně a právě to bylo ze společného staredownu cítit. Cverna se na Orlova div nevrhl a všichni zúčastnění se ho snažili od soupeře odtrhnout.

➤ Čtěte také: Kotlár se obul do legendy, Vémolovi přispěchal na pomoc rozohněný Cverna

Cverna byl zřejmě nabuzený z bleskového vítězství se Závodou, kterého poslal k zemi po devětačtyřiceti vteřinách, a to i navzdory bolavému ramenu. Orlova by každopádně rád zlikvidoval ještě rychleji. Uvidíme tedy, kolik pásů zvládne Cverna v tomto roce získat a zda mu forma vydrží.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Alex Cverna porazil Závodu

To byla demolice! Alex Cverna zlikvidoval Závodu a postaví se do boje o titul IAF

Alexander Cverna nenechal v Poděbradech nikoho na pochybách a rázně si řekl o titulovou šanci v těžké váze organizace I am Fighter. Více v...

Jarda Kotlár vs. Marek Valášek

Datel nemá KO úder. Jarin umí využít váhu. Karlos Benda predikuje duel Kotlár vs. Datel

Jardu Kotlára s Markem Valáškem čeká souboj holých kloubů.👊 Jak vidí tenhle zápas Karlos Benda a na koho by si vsadil spíš?💥

Kincl Patrik

Kincl má další vyzyvatele, Čepo bude muset zabojovat. Co ho dostane na vrchol seznamu?

Zdálo se, že Vlasto Čepo má titulovou bitvu s Patrikem Kinclem téměř jistou. Jenže do hry vstoupili další. Co Čepa vyšvihne na první příčku...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ