Jamahal Hill se ostře pouští do Procházky. Čím ho Jiří rozčílil?

Jiří Procházka se původně měl utkat s Jamahalem Hillem, který si ale přetrhl achillovku. Český bojovník, jenž se donedávna sám léčil se zraněným ramenem, naznačil, že si Hill za svůj stav může tak trochu sám – a to se Američanovi nelíbí.

Jiří Procházka Foto: Facebook/Jiří Procházka

Hill se obul do Procházky. Co se mu nelíbilo?

Původně jsme měli Jirku Procházku vidět nastupovat proti Jamahalu Hillovi, který donedávna držel pás v polotěžké váze. Hill si údajně během basketbalu s kolegy z UFC utrhl achillovku, a to ho na nějakou dobu vyřadilo ze hry. Jamahal po vzoru Procházky uvolnil pás, a tak se o něj již do boje připravený Jiří utká s Alexem Pereirou.

Když se Procházka dozvěděl o Hillově odstoupení ze zápasu, prohlásil, že je mu to sice líto, ale že nastoupí o pás s kýmkoli. V rozhovoru s Arielem Helwanim se však Jirka rozpovídal o tom, co podle něj za Hillovým zraněním stojí a naznačil, že si za něj americký bojovník může sám.

„Každý viděl, že Jamahal šel v poslední době hodně nahoru s váhou. Nabral opravdu dost a to je pak pro části těla, jako jsou kolena a kotníky a pro celé tělo, velká zátěž. Když naberete tak moc nad svou obvyklou váhu, je to špatný na kolena a kotníky. To byla moje první logická úvaha, co se mohlo stát,“ prozradil Jiří Procházka svůj názor pro The MMA Hour.

Ve stejném rozhovoru také Procházka vyjádřil svůj nesouhlas s trash talkem („Každý si v téhle hře hraje na gangstera. Ale všechno je to o tom čelit pak někomu v kleci a udělat co nejlepší zápas. Na tom, co se předtím řekne, nezáleží.“), avšak svým názorem na Hillovo zranění jeden nechtěně rozpoutal. Jamahal totiž neváhal a okamžitě přispěchal s rozčilenou reakcí.

„Připadá mi vtipný, že o logice a o tom, jak tělo funguje, mluví člověk, který si na tréninku vyhodil rameno a pak si ho nechal na místě diletantsky vracet a tím si ho totálně doničil. (...) Jak je tohle logické nebo chytré, když toho tolik víš o těle a o tom, jak funguje?“ pustil se Hill do Procházky.

„Vždyť neví, kolik jsem vážil nebo na jakou váhu je moje tělo zvyklé. Nemá páru, a přesto neváhá to komentovat,“ podivoval se Hill.

„Najal jsem si v podstatě toho nejlepšího doktora na světě, který mi řekl, že jsem tomu nemohl nijak zabránit. Ta achillovka byla už natržená a bylo jen otázkou času, kdy se utrhne úplně. Nešlo tomu nijak zabránit. A jsem rád, že se to nestalo během zápasu, protože to by bylo mnohem horší,“ uvedl své zranění na pravou míru.

➤ Čtěte také: Procházka hodnotí Pereiru a srovnává ho s Hillem. Kdo je podle něj těžší soupeř?

Zdá se tedy, že navzdory Hillově zranění bychom se v budoucnu tohoto duelu mohli přece jenom dočkat, protože vztahy mezi bojovníky začínají být napjaté, a jak víme, ve světě MMA si lidé nesympatie a nenávist vyříkávají právě v kleci.

Na kompletní reakci Jamahala Hilla se můžete podívat v následujícím videu:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Oktagon MMA slaví velký úspěch

Oktagon se oficiálně zařadil mezi světové špičky, svědčí o tom nominace v anketě

Organizace Oktagon MMA to teď má „černé na bílém“: Zařadila se mezi nejlepší z nejlepších.💎 Dočkala se nominací v prestižní anketě. 🏆

Patrik Kincl na turnaji na Štvanici

Kincl vyzdvihuje dva zápasníky Štvanice. Komu vyjádřil respekt a proč?

Patrik Kincl samozřejmě nemohl na double turnaji na Štvanici chybět a vyzdvihl dva momenty obou večerů, o něž se postarali aktéři hlavních...

Jiří Procházka

Procházka hodnotí Pereiru a srovnává ho s Hillem. Kdo je podle něj těžší soupeř?

Jiří Procházka už ví, s kým ho čeká příští zápas. Pereiru nazývá druhým Teixierou, akorát v postoji. Jak svého oponenta hodnotí a jak se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ