Kotlár chce srovnat Vémolu. Stačil bych na tebe sám, vzkázal Terminátorovi

Stačí jeden nevinný vtip na narozeninové oslavě, aby se na sociálních sítích rozjela nevídaná přestřelka. Uvidíme v budoucnu Karlose Vémolu s Jardou Kotlárem v jedné kleci?

Uvidíme Karlose v Clash of the Stars? Foto: Facebook/OKTAGON MMA

Karlos a dvacet autobusů v kleci

Jak je vidět, vtipkovat se mnohdy nevyplácí, obzvlášť pokud je to na účet kohokoli z rodu Kotlárů. Takovou chybu udělal Karlos Vémola, když na své oslavě promotérovi Clash of the Stars Le Symu v podstatě řekl, že by v kleci smetl všechny Kotláry najednou: „Říkal jsem mu, že když se blíží ten důchod, že si potřebuju vydělat, tak ať mi dá milion za každého Kotlára. Nastoupím proti všem. A ať je jich co nejvíc, abych si něco vydělal. Ať jich je v kleci alespoň osm,“ prohlásil Terminátor.

Jak se dalo předpokládat, reakce na sebe nenechala dlouho čekat a přišla rovnou od toho nejhlasitějšího z Kotlárů: „Prý chceš nastoupit proti nám všem, proti celému rodu. Uvědomuješ si vůbec, co říkáš? Nás je dvacet autobusů, dostal by tě hned ten první. Respektuji, že jsi starší člověk a chceš si ještě vydělat, ale milion za Kotlára? Vždyť já bych na tebe stačil sám,“ napsal na sociální sítě v odpověď Jarda Kotlár.

Jak jsme však mohli vidět v posledním turnaji Clash of the Stars, „autobus“ v podobě Diega Kotlára nepřeválcoval ani Karlose Bendu, který je v bojových sportech oproti Vémolovi nováčkem. Je tedy asi zbytečné polemizovat, zda by v kleci uspěl Vémola nebo Jarda Kotlár, zajímavé by ale bylo sledovat, kolik Kotlárů by bylo na zastavení Terminátora třeba.

MMA - aktuální kurzy zde

A něčeho takového bychom se mohli v budoucnu skutečně dočkat. Už přítomnost Le Syho na Vémolově oslavě napovídá, že spolu ti dva možná něco kujou, a jestliže Karlos dostojí svého slova a skutečně koncem roku pověsí profesionální kariéru na hřebík, bude potřebovat dosavadní příjmy nahradit jinde. A jak dobře víme, Clash of the Stars umí nabídnout hezké peníze, když má dotyčný pro organizaci potenciál.

Karlos Vémola je ale zatím ještě stále mezi profesionály a v nejbližší době ho čeká zápas na Štvanici (proti komu zatím nevíme, ačkoli se spekuluje o protivníkovi světového formátu) a poté titulový souboj s nedávným přemožitelem Alexandra Poppecka a velkým překvapením české MMA scény Pavolem Langerem.

Koncem roku bychom se pak mohli dočkat odvety s Attilou, a co přijde dál, už bude záležet na Vémolovi. Pokud se však opravdu rozhodne ukončit kariéru, účast v Clash of the Stars by mohla být jednou z variant, jak ještě zužitkovat své zápasnické zkušenosti a vydělat na složenky.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Dánský žralok Jonas Magard

Oktagon 45 Štvanice Special: pátek – zápasy, vstupenky, livestream

Koncem července nás čeká populární letní MMA show 🥊️, tentokrát ve dvou dnech a tentokrát prý naposledy. Jak bude vypadat páteční program?...

Václav Mikulášek

Mikulášek přiznal nedávný boj se zdravím, i tak má ale sílu hlasitě projevit názor

Jedním z duelů páteční Štvanice je Ole Magnor a kontroverzní bojovník Václav Mikulášek, který ještě nedávno řešil zdravotní komplikace.⚡

S kým se v nejbližší době utká Patrik Kincl?

Knížete neřeším, připravuju se na Bryczeka, prozrazuje Kincl

Patrik Kincl zažívá po profesní stránce úspěšné období a na Štvanici se teď o něj utkají Bryczek s Pirátem☠️. Koho z nich by Kincl v kleci...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ