KSW se vrací do Čech. V akci uvidíme Brichtu, Macka i Martínka

Polská organizace KSW se znovu ukáže v Čechách. V třinecké aréně uvidíme v akci třeba Lea Brichtu, Filipa Macka a také Michala Martínka, pro něhož půjde o první zápas přesně po roce od toho posledního.

Michal Martínek znovu nastoupí v KSW Foto: Facebook/KSW

KSW znovu v Čechách. S kým se utkají Brichta, Macek a Martínek?

Polská organizace KSW po svém českém debutu v Liberci pro změnu zamíří do Třince. Ve Werk Aréně se 14. října uskuteční turnaj KSW 87, kde se představí známí čeští bojovníci a jeden z nich s čerstvě zaschlým inkoustem na nové smlouvě – do klece polské organizace se Michal Martínek vrátí na den přesně po posledním zápase v organizaci, aby se utkal se srbským bojovníkem Darkem Stošićem.

„S @ksw_mma se budeme vídat dalších 5 zápasu. Smlouva prodloužená a podmínky pro mě nikde nebyly lepší, takže nebylo o čem a jdeme si za dalším dobrodružstvím @ksw_mma @kawul_ksw @martinlewandowski @reindersmma @ankosmma,“ oznámil Martínek na svých sociálních sítích.

Blackbeard prozradil, že možností se mu sešlo víc. Svého času prý jednal s OKTAGONem a nabídku dostal i od FNC nebo na zápas v Rusku s Alekseiem Oleinikem. Nic z toho však nebylo pro Martínka lákavější než to, co mu nabídla polská organizace – smlouvu na pět zápasů s tím, že nové podmínky pro něj začaly platit v podstatě okamžitě.

Kromě Martínka uvidíme v Třinci již podruhé v organizaci Lea Brichtu. Ten se skvěle uvedl letos v létě v turnaji KSW Colosseum 2, kdy se mu povedlo udolat na body Macieje Kazieczka. I tentokrát mu bude protivníkem polský zápasník – Roman Szymanski s bilancí 17-7.

➤ Čtěte také: Leo Brichta se pochlubil návštěvou Poslanecké sněmovny. Co tam dělal?

V třineckém turnaji se po půl roce ukáže také Filip Macek, který v posledním zápase bohužel zaznamenal prohru. Tentokrát ho čeká výzva v podobě ukrajinského bojovníka Oleksii Polishchuka s bilancí 10-4.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Oblíbený Leo Brichta

Co mají společného Leo Brichta a Sean O'Malley? Odpověď vás možná překvapí

Je s nimi těžká domluva. Kromě toho jsou ale Američan Sean O'Malley a český bijec Leo Brichta velkými fanoušky populárních zápasů...

Michal Martínek v KSW se svým odvoláním neuspěl

Zklamaný Michal Martínek reaguje na výsledek protestu

Z největší kariérní prověrky bohužel zůstane nepříjemná pachuť a křivda. Český bojovník Michal Martínek už zná výsledek oficiálního...

David Kozma a Pavel Bechtold v Brichtalk

Pillow fight Kozma vs. Brichta: Co jejich zápasu v Clashi stojí v cestě?

Není tajemstvím, že jsou Leo Brichta a David Kozma fanoušky české jedničky v bizarních zápasech Clash of the Stars. Uvidíme je někdy v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ