Kundosaki po konci v Oktagonu vyhlíží novou výzvu. Zajímavý projekt si ji prý sám našel

Kateřina Klinderová, alias Kundosaki, byla několik let nedílnou součástí organizace Oktagon MMA. Čemu se teď bude věnovat? Odpověď najdete v článku.

Kundosaki Foto: OKTAGON MMA

Nová role pro Kundosaki u nově vznikajícího projektu

Kundosaki si chtěla vzít nějaký čas na rozmyšlenou, kudy povedou její další kariérní kroky po konci v organizaci Oktagon. Nabídka na spolupráci ale přišla dřív, než sama čekala. Podnikatelka, influencerka, moderátorka a bývalá MMA bojovnice se nově bude podílet na projektu Reality Show pod drobnohledem Ondřejem Novotného, který byl spuštěn na YouTube kanále YESS TV (dříve Fight Club News).

Zaregistruj se online a vsaď si s bonusem za registraci u Tipsportu

Ondřej Novotný nový projekt avizoval už na konci roku 2023 a do velké míry to vychází z jeho záliby, ale i přímé angažovanosti v těchto populárních televizních formátech. Nový projekt na YESS TV si jen za první den za 6 EUR měsičně předplatily téměř dva stovky uživatelů, což značí obrovský potenciál.

Na stejném YouTube kanále, který Novotný v rámci rozšíření obsahu nedávno přejmenoval, běží i velmi úspěšné podcasty MMA letem světem, či fotbalový Kudy běží zajíc.

Nový podcast pro předplatitele na platformě HeroHero byl spuštěn v úterý 9. ledna a kromě exkluzivních hostů, rozhovorů a diskuzí dostanou fanoušci možnost nahlédnout do zákulisí známých Reality show Big Brother, Survivor i dalších.

Kundosaki by zřejmě měla plnit roli moderátorky, která navíc může obsah obohatit o svoje zkušenosti z působení v Survivoru Česko Slovensko 2023. 31letá kreativkyně měla v posledních letech v Oktagon MMA na starosti různé soutěže a show přímo během turnajů, a kromě toho také zpovídala zápasníky v rámci „Backstage s Kundosaki“. Turnaj Oktagon 51 v O2 aréně byl ale pro ni minimálně pro nejbližší období posledním. Organizaci se rozhodla opustit na vlastní žádost.

Někdejší MMA zápasnice se rozhodla rukavice pověsit na hřebík v roce 2019 a více se věnovat svým byznysovým aktivitám a později i tvorbě obsahu na sociálních sítích. Kromě toho se začátkem roku 2021 chopila moderátorského řemesla v Oktagon MMA. Jen na Instagramu ji k dnešnímu dni sleduje více než 150 tisíc fanoušků, což ji samozřejmě nabízí do budoucna spoustu možností pro zajímavé spolupráce.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Paige VanZant

Dělejte, co vás baví. Jak nezkrotná Paige VanZant odmítla UFC a vydala se vlastní cestou

Paige VanZant má svůj vlastní svět. ❤️ A topí se v penězích. Její příběh jasně ilustruje, jak důležité je v životě naslouchat vnitřnímu...

Attila Végh

„Karlos si teď projde peklem,“ má jasno Attila Végh, který zároveň nabádá fanoušky

Tu situaci moc dobře zná. Attila Végh si v minulosti prošel podobně temným obdobím, jaké v současnosti zažívá Karlos Vémola. Více se...