Makhmud Muradov a Lajoš Klein proti sobě? Jaká bude jejich role v Pyramidě slávy?

Organizace Fabriq, spolupracující s největší tuzemskou organizací Oktagon MMA, plánuje na podzim velkolepou show. O co půjde a co s tím mají společného bojovníci UFC?

Lajoš Klein se utká s Muradovem v roli trenéra Foto: Facebook/OKTAGON MMA

Muradov vs. Klein v Pyramidě slávy

Mladá organizace Fabriq, spolupracující s naší největší organizací Oktagon MMA, už na podzim fanouškům nabídne novou show v podobě v poslední době tolik oblíbené pyramidy. Talentovaní bojovníci se v kleci mezi sebou utkají o smlouvu právě s Oktagonem.

„Už 2. 9. na FABRIQ 3 proběhne kvalifikace do PYRAMIDY SLÁVY. Tato jízda bude plná emocí, krve a potu a jednomu zápasníkovi navždy změní život. Na cestě za titulem NEZASTAVITELNÝ budou zápasníky provázet dvě legendy MMA z Česka a Slovenska, jejichž jména vám prozradíme v průběhu příštího týdne,“ lákala organizace na sociálních sítích minulý týden.

A je to tak, zápasníci budou mít během celého procesu po boku více než kompetentní vedení. Slovenskou část bojovníků bude mít pod křídly slovenský zápasník UFC Ľudovít Klein a na straně české převezme kormidlo uzbecký bojovník s českým srdcem Makhmud Muradov.

Oba fightery ještě před zahájením pyramidy neminou zápasy v rámci jejich momentálně domácí organizace UFC.

Muradova už 22. července čeká jeden z nejdůležitějších zápasů kariéry, který rozhodne o jeho zápasnické budoucnosti. V roli trenéra české strany soutěže se může tedy objevit coby zápasník s prodlouženou smlouvou UFC nebo jako již bývalý bojovník UFC.

Lajoš Klein před nástupem na trenérský post svede ještě jednu bitvu v UFC – ta proběhne začátkem srpna s temperamentním Chilanem Ignaciem Bahamondesem. Ať už zápasy obou bojovníků dopadnou jakkoli, jde nepochybně o legendy československé MMA scény a pro každého začínajícího zápasníka ideální průvodce.

Kvalifikace do Pyramidy slávy by měla proběhnout už 2. 9. v rámci turnaje FABRIQ 3 v Trnavě a oba průvodci by měli vyfasovat celkem pět bojovníků. Jak bude soutěž probíhat v následujících kolech se budeme nejspíš dozvídat postupně, je ale jisté, že už jen tato dvě velká jména k celé akci přitáhnou velkou pozornost.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Makhmud Muradov

V Čechách jsem dokázal vydělat víc než v prvním zápase UFC, překvapil Muradov

Makhmud Muradov se rozpovídal o tom, co pro něj vlastně UFC znamená a přiblížil, jak angažmá v prestižní organizaci vypadá po finanční...

Tadeáš Mawar Růžička

Agrese v kleci i mimo ni. Růžička údajně nabádal k násilí i ostatní

Už několik dnů se na české MMA scéně nemluví o ničem víc než o kauze Růžička. Postupně vyplouvají další informace, které Mawarovi moc...

Jak přišel Karlos Vémola k přezdívce Terminátor?

Přezdívka Terminátor byl původně posměch, přiznává Karlos Vémola

Možná vás občas napadne, kde ten či onen zápasník přišel ke své přezdívce. Jak to bylo v případě Karlose Vémoly 🦾, vás nejspíš překvapí. 😮

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ