Martin Fenin koketoval i s Clash of the Stars. Spolupráce ztroskotala na financích

Fotbalový rebel Martin Fenin rozjíždí kariéru MMA zápasníka. Podle jeho vlastních slov nedávno probíhala neoficiální jednání také s organizací Clash of the Stars. Proč námluvy nedopadly?

Martin Fenin jednal i s organizací Clash of the Stars Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Clash of the Stars projevila zájem o Martina Fenina, finanční podmínky se ale nesešly

Premiéra Martina Fenina pod organizací Oktagon MMA se nezadržitelně blíží. Nechybělo ale mnoho a jeho kroky v bojových sportech mohly vést zcela jiným směrem. Před časem se mu totiž zprostředkovaně ozvala organizace Clash of the Stars s velmi lukrativní finanční nabídkou.

Martin Fenin v podcastu Lea Brichty propálil, že mu CotS nabízela částku 300 tisíc korun, on však cílil na 500 tisíc korun s tím, že si za tento honorář nechá klidně namlátit už v první minutě. Na toto téma věčně problémový bouřlivák mluvil s nadsázkou, ovšem neoficiální jednání mezi oběma stranami nepochybně probíhala.

Zaregistruj se online a vsaď si s bonusem za registraci u Tipsportu

Fenin se ale nakonec upsal organizaci Oktagon MMA, kde má jeho cesta z alkoholika bojovníkem mnohem serióznější obrysy. 36letý bývalý fotbalista se už v říjnu ve Frankfurtu utká v zápase pod MMA pravidly s Kevinem Pannewitzem, taktéž někdejším, avšak zdaleka ne tak úspěšným, profesionálním fotbalistou.

Ohledně projektu s Martinem Feninem ale panuje stále hodně nejistoty. Fanoušci na sociálních sítích dokonce spekulují, zda vůbec k tomuto zápasu dojde. Pravdou je, že i samotná organizace Oktagon je s promováním tohoto duelu poněkud zdrženlivá, což je důsledek toho, že i v rámci probíhající přípravy si Fenin neodpustil několik alkoholových dýchánků a bulvárních kauz.

Martin Fenin v podcastu Brichtatalk prozradil, že společně s hercem Jakubem Kohákem chystá vydání knižní autobiografie, kde odkrývá všechny slavné kauzy, včetně vyskočení z okna. V knize ovšem údajně budou detailně rozepsány i dosud nezveřejněné kauzy a hlavně pohled samotného rodáka z Chebu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Martin Fenin to zase přehnal s pitím

Bouřlivák Martin Fenin zase řádil! Zasahovat musela policie. Co na to Oktagon?

Tenhle projekt dostává vážné trhliny. O Martinovi Feninovi nebylo nějakou dobu příliš slyšet. Teď to však vyhlášený potížista dohání mírou...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Leo Brichta při své premiéře v KSW

Leo Brichta se pochlubil návštěvou Poslanecké sněmovny. Co tam dělal?

Bojovník, a v poslední době také úspěšný youtuber, Leo Brichta má za sebou zajímavou životní zkušenost. Podrobnosti si přečtěte v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ