Musk a Zuckerberg proti sobě v kleci? Kdo koho vyzval na souboj?

Zdá se, že v kleci si začnou dřív či později řešit neshody skutečně všichni, nejen influenceři a celebrity, ale teď už i geniové své doby. Dočkáme se v budoucnu duelu Zuckerberg vs. Musk.

Zuckerberg a Musk v kleci? Foto: Profimedia

Zuckerberg vs. Musk aneb setkání geniů v kleci

Zdá se, že souboje v oktagonu si pomalu, ale jistě získávají fanoušky napříč celou společností, teď už ale zdaleka nejde jen o to být divák. Zkusit si boj v kleci na vlastní kůži láká čím dál víc lídí, obzvlášť když mají s někým nevyřízené účty.

Organizace Clash of the Stars, známá bizarními duely, nám dokázala, že do oktagonu je ochoten se postavit kde kdo, dokonce i ti, co mají s bojovými sporty nulovou zkušenost. Je ale fakt, že mnozí z influencerů to dělají hlavně pro to, aby se zviditelnili.

Virus jménem MMA se očividně šíří dál a dál a touhou porvat se v kleci dokáže „nakazit“ i světovou elitu. Podle dění na sociálních sítích to vypadá, že bychom se v budoucnu mohli dočkat fightu mezi technologickými génii Elonem Muskem a Markem Zuckerbergem.

Možná vás napadne, že jde o nějakou kachnu, nafouklou médii, avšak s tímto nápadem přišel ve skutečnosti samotný Musk, ten totiž na Twitteru prohlásil, že je připraven jít se Zuckerbergem do klece.

Zuckerberg se nerozmýšlel dlouho, nenechal svého vyzyvatele zbytečně čekat a společně se snímkem Muskova tweetu reagoval: „Pošlete mi polohu.“ Tou dobou se ještě zdálo, že jde o nevinné laškování dvou brilantních mozků, pak ale Musk navrhl místo konání: „Vegas Octagon.“ Tam se pravidelně konají turnaje UFC. Kdo ví, možná si tedy Musk brousí zuby na zápas pod záštitou nejprestižnější organizace světa.

MMA - aktuální kurzy zde

Pokud by však na souboj mělo skutečně dojít, měl by Musk začít s pořádným tréninkem. Mnohokrát na Twitteru vtipkoval, že jeho jediné cvičení spočívá ve zvedání vlastních dětí do vzduchu, kdežto Zuckerberg nějaké ty zkušenosti s MMA má a může se dokonce chlubit vítězstvím v jiu-jitsu.

Uvidíme tedy, jak tohle virtuální kočkování nakonec dopadne. Ve světě bojových sportů by tak znovu došlo k pomyslnému posunutí mantinelů, a není pochyb o tom, že by to na případný turnaj i k monitorům přitáhlo nespočet diváků.

Podívejte se, jak jde Zuckerbergovi jiu-jitsu v následujícím videu:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tereza Bledá bere v UFC první výhru

Vítězství do Česka! Tereza Bledá nedala soupeřce šanci a zapisuje první výhru v UFC

Mise splněna. Česká fighterka Tereza Bledá ve svém druhém zápase v organizaci UFC zakusila, jak chutná vítězství. V Las Vegas předvedla...

Pavol Langer se postaral o prvotřídní senzaci

Šílený Oktagon 44: Spousta krve, hororové zranění a slovenská pohádka se šťastným koncem

Turnaj Oktagon 44 nabídl neuvěřitelnou podívanou plnou silných momentů. Podívejte se na to nejzajímavější z MMA galavečera v německém...

Martin Fenin to zase přehnal s pitím

Bouřlivák Martin Fenin zase řádil! Zasahovat musela policie. Co na to Oktagon?

Tenhle projekt dostává vážné trhliny. O Martinovi Feninovi nebylo nějakou dobu příliš slyšet. Teď to však vyhlášený potížista dohání mírou...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ