„Myslím, že si to Mawar vyžere do dna,“ odhaduje Kincl Růžičkovu budoucnost

Kauza Mawar stále udivuje (obzvlášť teď, když po dlouhém mlčení Tadeáš konečně promluvil), a není překvapením, že se k celé věci vyjadřují i Růžičkovi kolegové z branže. Co si o celé záležitosti myslí Patrik Kincl?

K Mawarově kauze se vyjádřil i Kincl Foto: Facebook/RFA

Z videa mi bylo zle, říká Patrik Kincl

Kauza Tadeáše Růžičky ještě stále hýbe (nejen) MMA světem, a tak se k celé záležitosti vyjadřují i další zápasníci, kteří se vesměs shodují na tom, že je něco takového skutečně přes čáru. Mawarovo chování odsuzuje i šampion střední váhy Patrik Kincl, který připustil, že i on byl jako bojovník aktérem mnoha pouličních potyček, ale přesto mu prý bylo z Mawarova videa zle.

„Měl jsem za sebou nějaký pouliční rvačky, točím se v bojových sportech, kde pro nás je normální si na tréninku se svými kámošovi dát přes držku (...). ale z toho videa mně prostě bylo zle,“ přiznal Patrik Kincl v IMV podcastu. „Že prostě bezmocnýho člověka tam začne fackovat ještě,“ podivoval se.

„Myslim si, že se trošku Tadeáš urval ze řetězu a mrzí mě to, že to není schopnej ani přiznat, že si to ještě obhajuje, myslim, že si tohle vyžere hodně do dna, může to bejt velkej pr***r,“ vysvětlil Kincl svůj postoj. „Ve finále, když ani není schopnej to zhodnotit, tak mu to asi patří,“ dodal.

A Patrik Kincl ví, o čem mluví. Sám si kdysi pobyl kvůli vydírání, ublížení na zdraví a omezování osobní svobody dva roky za mřížemi. Nejen že je těžké přežít vězení jako takové, drsný je po propuštění i návrat do reality.

„Co bylo nepříjemný, jak seš ve stejnejch barvách dva roky, najednou tě pustěj a ty fakt cejtíš, jak ten mozek pobírá všechny ty informace. Chtěl jsem jít na nákup a v půlce jsem se otočil a musel jsem utýct, přišel jsem domů a okamžitě jsem usnul,“ popsal své pocity po návratu z vězení Kincl.

Čtěte také: Patrik Kincl otevřeně promluvil o pobytu za mřížemi a období temna. Za co a kde seděl?

Mawar se navíc konečně k celé záležitosti vyjádřil, nikoho tím ale rozhodně neuchlácholil, spíše naopak, dočkal se ledové sprchy v podobě kritiky veřejnosti. Podle fanoušků není z Mawarova prohlášení patrná sebemenší lítost vůči poškozenému nebo obecně kvůli chování, kterého se dopustil.

Popularita, které rychlostí blesku nabyl díky účasti v turnaji Clash of the Stars, je v tuhle chvíli zdá se v nenávratnu. Kromě toho, že Růžička dle svých slov lituje nejspíš jen toho, že „to video vytáhli“, udivoval slovy o tom, že se chce zaměřit na trénink a zápasení.

Avšak dle vyjádření promotérů od něho prozatím všechny známé organizace dávají ruce pryč, a to včetně Clash of the Stars, kde se údajně před zveřejněním videa dojednával duel Růžička vs. Benda. To je teď ale pryč a Růžička by nejspíš musel vzít celou záležitost za jiný konec, aby byl někdo ochoten jen zauvažovat o druhé šanci.

Poslechněte si Mawarovo první vyjádření k videu, které veřejnost tolik popudilo:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Šampion střední váhy Patrik Kincl

Patrik Kincl přikládá pod kotel. Na koho a proč by si vsadil peníze v duelu Vémola – Langer?

V nejnovějším díle MMA letem světem Ondřej Novotný spolu s Patrikem Kinclem rozebrali nadcházející titulový duel Vémola vs. Langer. Jak se...

Patrik Kincl dal nahlédnout do své minulosti

Patrik Kincl otevřeně promluvil o pobytu za mřížemi a období temna. Za co a kde seděl?

Šampion organizace Oktagon MMA Patrik Kincl má za sebou krušnou minulost plnou přešlapů a životních zkoušek. Dva roky strávil ve vězení a...

Patrik Kincl na turnaji na Štvanici

Kincl vyzdvihuje dva zápasníky Štvanice. Komu vyjádřil respekt a proč?

Patrik Kincl samozřejmě nemohl na double turnaji na Štvanici chybět a vyzdvihl dva momenty obou večerů, o něž se postarali aktéři hlavních...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ