Oktagon 45 pátek: Vladimír Lengál vs. Michael Deiga-Scheck kurzy, analýza, tip

Vlado Lengál bude v pátek na Štvanici čelit velmi těžkému soupeři. V tomto článku jsme rozebrali šance obou bojovníků. Podívejte se na jednoduchý návod na sledování zápasu a tip na sázení.

Vlado Lengál Foto: OKTAGON MMA

Oktagon special 45: Lengál vs. Scheck datum, info a kurzy

Rozjetý Vladimír Lengál má před sebou obrovskou kariérní výzvu. V pátek 28. července okolo 22:30 změří síly s Michaelem Deigou-Scheckem, který pod organizací Oktagon ještě neprohrál. Uvidí fanoušci velké vítězství českého ranaře? Sledujte Oktagon 45 živě zdarma ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Vladimír „Vlado“ Lengál se svými výkony pomalu ale jistě dostává mezi elitu pérové váhy. Opravdová zkouška v jeho nepříliš dlouhé MMA kariéře přichází až nyní. Na pátečním turnaji Oktagon 45 se představí hodně vysoko na kartě, což napovídá atraktivitě tohoto duelu.

Boxerský šampion hlásí skvělou formu a odhodlání nechat v kleci všechno. Zajímavý rozhovor si můžete přečíst zde. Málokdo má v organizaci Oktagon takové oko, jako právě zkušený znojemský harcovník. Na Štvanici toho hodlá využít a soupeře tvrdě knokautovat.

Lengál už dávno není čistokrevným postojářem. Komplexnímu tréninku se věnuje už delší dobu, a proto by ho nemělo zaskočit ani přenesení zápasu na zem. Scheckovi má navíc co vracet, jelikož minulý rok v těsném zápase porazil jeho dvorního sparingpartnera, Radka Roušala.

Lengál je rozený válečník, o čemž jasně vypovídá strhující zápasové tempo. Vloni absolvoval 12 zápasů napříč všemi disciplínami a hned v 11 z nich odcházel jako vítěz. Kromě toho má na svém kontě několik highlightů, třeba když fantastickým loktem z otočky přerazil čelist Karolu Ryšavému.

Právě nečitelnost, zkušenosti a skvělý pohyb patří mezi nejsilnější zbraně Vladimíra Lengála. Případnou výhrou v tomto zápase může udělat výrazný krok směrem k titulové šanci. Na Štvanci ho navíc požene bouřlivá divácká kulisa, což by mělo jeho výkon ještě povýšit.

MMA BILANCE
VLADIMÍR
LENGÁL
MICHAEL
DEIGA-SCHECK
Výhry: 4 Výhry: 9
✏️KO / TKO: 4 ✏️KO / TKO: 3
✏️Submise: 0 ✏️Submise: 4
✏️Body: 0 ✏️Body: 2
Prohry: 1 Prohry: 4
✏️KO / TKO: 0 ✏️KO / TKO: 2
✏️Submise: 0 ✏️Submise: 1
✏️Body: 1 ✏️Body: 1

Michael Deiga-Scheck se v předchozích zápasech prezentoval velkou odolností a kromě toho dokáže i on těžit ze svých bohatých zkušeností. Jeho hlavní devizou, coby dekorovaného šampiona v thajském boxu, je nepříjemný postoj postavený na kontrech z ústupu.

Nevýhodou rodáka z Brazílie, který se dlouho připravuje v Německu, je delší zápasová pauza. Důležitou roli v tomto střetnutí může hrát i váha. Scheck totiž musí shazovat velkou porci kil, což by se mohlo podepsat na jeho fyzické kondici ve druhé polovině zápasu. Toho by mohl Lengál využít, soupeře nabodovat a dojít si pro výhru na body ve skvělém kurzu.

TIP: Lengál vyhraje na body, v kurzu 3,20 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu ZDE

Lengál vs Scheck tip

Kde a kdy sledovat zápas Lengál vs. Scheck živě? Tipsport TV, PPV

Utkání si nenechte ujít zdarma v livestreamu na Tipsport TV. Pro nově zaregistrované sázkaře je připraven i pěkný sázkový bonus 300 Kč. Na oktagon.tv je za necelých 20 EUR k dispozici možnost zakoupit zvýhodněný balíček pay-per-view obsahující přístup ke sledování obou turnajů na Štvanici. Na poslední Lengálův zápas se podívejte v tomto videu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Radek Roušal má před sebou očekávanou premiéru v MMA

Ani několikátá změna soupeře mě nemůže zastavit, má jasno Radek Roušal

Čeká ho velký krok v profesionální kariéře. Brněnský fighter Radek Ruchy Roušal si na páteční Štvanici odbude svou premiéru v profi MMA....

Pirát Krištofič se vrací do boje

Oktagon 45: Robert Bryczek vs. Samuel Krištofič kurzy, analýza, sázkový tip a livestream

Páteční speciální turnaj Oktagon 45 na Štvanici ozdobí souboj adeptů na titulový zápas střední váhy.⚡ Rozjetý polský uragán Robert Bryczek...

Double champ Losene Keita

Letní turnaj Štvanice Oktagon 45: Sanikidze vs. Keita – kurzy, analýza, program a výsledky

Pod otevřeným nebem pražské Štvanice ☀️ se pokusí odčinit poslední porážku Karlos Terminátor Vémola. Kompletní informace vám přinášíme v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ