Oktagon netroškaří, Štvanice nabídne dva titulové zápasy. S kým se utká dánský žralok?

Oktagon chce divákům na Štvanici nabídnout skutečně to nejlepší. Kromě sobotní titulové bitvy už se rýsuje i ta páteční. Kdo nastoupí proti dánskému žralokovi a šampionovi v bantamové váze Jonasi Magardovi?

Dánský žralok Jonas Magard se těší na vyzyvatele Foto: OKTAGON MMA

Dánský žralok už tuší soupeře

Už víme, že sobotní Štvanice nám nabídne nepochybně třaskavý souboj o pás v pérové váze – Sanikidze vs. Keita. Fanoušci a návštěvníci pátečního turnaje nebudou o nic ochuzení, i v pátek se totiž budou moci těšit na titulový zápas.

➤ Klikněte zde a vsaďte si s bonusem za registraci

Dánský žralok Jonas Magard údajně okamžitě projevil zájem o účast v turnaji na Štvanici a organizace neváhala jeho přání vyslyšet. Až dodneška však nebylo jasné, kdo se s ním o pás v bantamové váze utká. Promotéři to však zařídili šikovně tak, aby zároveň trochu okořenili nadcházející turnaj Oktagon 44, který se bude konat tuto sobotu v Oberhausenu. Přišli totiž s nápadem, že do boje se žralokem by mohl vítěz duelu Račić vs. Costa.

O Račićovi coby případném soupeři polemizoval Magard už po jeho výhře v libereckém Oktagonu 41, v rámci kterého porazil Američana a veterána UFC Gustava Lopeze. Podle Magardovy reakce na instagramu však dánský žralok rád uvítá v kleci kteréhokoli z dvou zmiňovaných zápasníků.

Pro Costu a Račiće tedy sobotní německý turnaj získává nový rozměr a tahle šance pravděpodobně v obou zažehne další motivaci k boji.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Vítěze však čeká po Oktagonu 44 pěkná honička, protože do zápasu s nadupaným dánským žralokem mnoho času zbývat nebude, a jak sám Jonas Magard avizuje ve vzkazu níže, zatímco si potenciální vyzyvatel bude lízat rány utržené v Oberhausenu, dánský žralok bude pilně trénovat.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Alexander Poppeck se pobije o prozatímní titul polotěžké váhy

Oktagon 44: Pavol Langer vs. Alexander Poppeck datum, kurzy, karta a livestream

V sobotu se v Oberhausenu 🇩🇪 uskuteční turnaj Oktagon 44 s hlavním zápasem Langer vs. Poppeck.✔️ Veškeré info k turnaji najdete v tomto...

Vladimír Lengál

Štvanice se rýsuje dost slibně. Oktagon hlásí další zvučná jména

Letní akce Oktagonu na Štvanici nabírá čím dál ostřejší obrysy. Je jasné, že nuda to nebude a na seznamu zápasníků se objevila další...

Poslední Čech v pyramidě David Kozma

Oktagon Tipsport GameChanger: 16 vyvolených v boji o 25 milionů [aktualizováno]

Je to projekt, jaký na domácí scéně nemá obdoby ☝. Ve hře jsou peníze, ze kterých se vám zatočí hlava. A hlavně bojovníkům! Tady se jsou...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ