Tadeáš Růžička si ze své situace nic nedělá. Přetvářka, nebo naprostá ignorance?

Proti Tadeáši Růžičkovi se konečně rozběhlo trestní stíhání. Pokora a lítost se však ani tak nekonají. Tadeáš si svou situaci možná dokonce užívá, potěšeně přiznal, že tolik prostoru se mu nikdy předtím nedostalo a očividně je za to vděčný.

Tadeáš má radost, že má tolik pozornosti Foto: Facebook/RFA

Tadeáš si z trestního stíhání nic nedělá, vtipkuje a děkuje za pozornost

Pokud jste čekali, že trestní stíhání dožene Tadeáše Růžičku do kouta, kde se začne kát a konečně projeví lítost, byli jste na omylu. Nejenže se Tadeášův postoj k situaci s do bezvědomí zmláceným mužem nezměnil, dokonce se nebojí na tohle téma vtipkovat. A to i přesto že mu hrozí nemalý trest.

„Následně jsme na základě získaných podkladů zahájili trestní stíhání proti konkrétnímu muži za trestné činy výtržnictví a ublížení na zdraví, za což mu v případě odsouzení hrozí až tříletý pobyt za mřížemi,“ prohlásil pro CNN Prima News mluvčí Policie České republiky Jan Daněk.

Zdá se však, že Mawar razí „heslo špatná reklama, také reklama“ a svou nově nabytou popularitu si užívá, i když nejde o slávu v kladném slova smyslu. V jednom ze svých příspěvků si pochvaloval, jaké se mu dostává pozornosti: „Tolik prostoru v televizi jsem nikdy nedostal, ani když jsem vyhrál ty největší šampionáty, třeba mistrovství světa. Takže díky.“

Později však zároveň polemizoval o tom, zda je sláva dar, nebo prokletí. Že by alespoň na chviličku zalitoval svého jednání, nebo šlo jen o přetvářku? To těžko říct, každopádně netrvalo dlouho a Tadeáš se vrátil ke svým obvyklým způsobům a na jednom z tréninků společně s trenérem vtipkovali – někdo by mohl namítnout, že vzhledem k Tadeášově situaci nevhodně.

„Trénink byl dobrej, Táďo, mohls víc makat a nemusels zase přijít úplně sjetej a hajlovat tady. A pak jsi nemusel dokopávat tu starou babičku. A už vůbec jsi nemusel okrádat toho malýho kluka,“ odpověděl Tadeášovi jeho trenér na otázku „Jaký byl trénink?“.

Kromě případu s ještě donedávna neznámým mužem, jenž skončil po agresivním (zřejmě Růžičkově) zásahu v bezvládném stavu na zemi, se řeší i incident, který se nedávno odehrál v Praze a o němž na sociálních sítích informovala jedna z aktérek, která se k dění nechtěně připletla. Více čtěte zde: Růžička prý znovu řádil! Svědkyně popsala Mawarovo ohavné chování, výhrůžky a násilí

Uvidíme tedy, jakým směrem se bude Růžičkovo trestní stíhání ubírat a co všechno nám do té doby ještě Tadeáš poví. Lítosti se ale nejspíš nedočkáme, i kdyby čert na koze jezdil, Růžičku jeho jednání nejspíš (alespoň jak se zdá navenek) nechává chladným.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tadeáš Mawar Růžička

Agrese v kleci i mimo ni. Růžička údajně nabádal k násilí i ostatní

Už několik dnů se na české MMA scéně nemluví o ničem víc než o kauze Růžička. Postupně vyplouvají další informace, které Mawarovi moc...

Tadeáš Růžička si u fanoušků nepomohl

Mawar svým prohlášením přilil olej do ohně, vyplývá to z reakcí fanoušků

Kritika na adresu Tadeáše Růžičky zjevně nebere konce. Novou vlnu nevole spustilo nedávné vyjádření mladého zápasníka, které pobouřilo...

Tadeáš Růžička je v pořádném maléru

Novinky v Růžičkově kauze: Policie už vznesla obvinění. Jaký trest Mawarovi hrozí?

V nechvalně známé kauze Tadeáše Růžičky vypluly na povrch nové informace. Policie problémového zápasníka obvinila ze dvou závažných...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ