„Tady je vítěz jasný,“ říká Kozma k projednávané bitvě Kincl vs. Čepo

Kinclův původní soupeř do titulové bitvy pláchl do UFC, teď se spekuluje, kdo tvrdého Bryczeka nahradí. Jedním z jmenovaných je také Vlasto Čepo, zda se však zápas opravdu uskuteční, ještě není jisté. David Kozma ale nabídl svůj názor, jak by tenhle duel dopadl.

David Kozma a Patrik Kincl spolu pravidelně trénují Foto: Facebook/OKTAGON MMA

David Kozma má v případě duelu Čepo vs. Kincl jasno

Zda se titulová bitva mezi Patrikem Kinclem a Vlastem Čepem uskuteční, ještě nevíme, podle reakcí všech zúčastněných stran, je však tenhle duel v jednání, a tak už se spekuluje o tom, jak by bitva asi vypadala.

Fanoušky zajímalo, co si o případném zápasu myslí David Kozma, který se přátelí s oběma jmenovanými (byť s Kinclem jsou si pravděpodobně o něco bližší), a stejně tak oba uznává jako bojovníky.

„Mám rád oba dva, oba dva jsou dobří, ale Kincl je o level jinde, hlavně na té zemi,“ prozradil svůj pohled na věc David Kozma. „Samozřejmě Čepo může trefit, víme, že tu ránu má, a když se trefí, tak prostě uspí člověka, ale Kincl je na té zemi tak zkušenej, tak dobrej, je si jistej v pozicích, že by tam Čepovi prostě nedal šanci a byl by to tah na jednu branku na té zemi, tady bych viděl jako jasného výherce Kincla,“ predikoval Kozma.

➤ Čtěte také: David Kozma popsal komplikace v Thajsku. Stafylokoka si z kempu přivezlo devět lidí

Každý, kdo tyto dva zápasníky sleduje, si udělá vlastní názor, je ale fakt, že David Kozma má k objektivnímu hodnocení obou borců něco navíc – osobní zkušenost s každým z nich. Například s Vlastem Čepem nedávno David absolvoval kemp v Thajsku, a je známo, že s Patrikem Kinclem trénuje pravidelně. Na druhou stranu všichni víme, že v tomhle sportu se může stát leccos a nejednou jsme byli překvapeni.

David Kozma byl na kempu v Thajsku s Vlastem Čepem Foto: Facebook/OKTAGON MMA

V jaké fázi jsou teď jednání?

Když se ukázalo, že Robert Bryczek odchází do UFC a tím pádem si už nestihne dát avizovaný titulový souboj s Patrikem Kinclem, začala se skloňovat jména dalších zápasníků střední divize Oktagonu. Zpočátku se to Kinclovi moc nezamlouvalo a prohlásil, že by si představoval někoho ze zahraničí, pak ale zřejmě změnil názor.

I sám Patrik ve svých otázkách a odpovědích přiznal, že už se o duelu s Čepem jedná, ale že se s ním pravděpodobně nedá počítat na říjnovou Bratislavu. Za prvé by to bylo příliš narychlo a za druhé se Kincl bude tou dobou potřebovat soustředit na nadcházející zápas Davida Dvořáka.

Bratislavu koneckonců vyvrátil v rozhovoru pro Kaocko.cz i sám Čepo. „Zkrátka všechno hraje proti Bratislavě, alespoň tak to vnímám já. Třeba v prosinci bych si náš souboj dokázal představit už víc,“ přiznal Čepo.

„Přece jen by to bylo dost na honem, do turnaje totiž zbývá pouze měsíc. Navíc tam už jeden souboj o pás je. Odpromovat pěkně další si žádá adekvátní čas i prostor, možná by Patrik tahle narychlo shazovat ani nechtěl,“ prozradil svůj pohled na věc Vlasto. Musíme si tedy ještě počkat, než se dozvíme, jak se nakonec všechny strany dohodnou a jestli uvidíme Kinclův titulový souboj ještě letos.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Václav Mikulášek

Na sebevraždu jsem neměl koule. Baba Jaga promluvil o šikaně a vlastních démonech.

Václav Mikulášek prožívá krušné období, jeho život ale nikdy nebyl procházkou růžovým sadem. Prošel si šikanou a bojoval s temnými...

Boxerské copy s kanekalonem

Návod, jak uplést boxerské copy (bez i s kanekalonem)

Zatoužili jste po účesu, jaký vídáme obvykle v MMA klecích nebo ringu?🥊💍 Přečtěte si, jak si co nejjednodušeji uplést pestrobarevné...

Miroslav Brož

Tohle zranění je horší než kdy dřív, přiznal Brož. S kým si Inkvizitor přetrhal vazy?

Jedním z taháků bratislavského turnaje byla mimo jiné odveta Brož vs. Pukač. Té se však alespoň prozatím nedočkáme. Co přesně se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ