Vedle Muradova a Kleina další známé jméno! Kdo se přidá k týmu Pyramidy slávy?

Organizace Fabriq pomalu odtajňuje další informace týkající se Pyramidy slávy a významná jména světa MMA, která se na soutěži bojovníků budou podílet. Lajoš Klein získal do svého slovenského týmu cennou pravou ruku.

Samuel Pirát Krištofič se přidá ke slovenskému týmu Foto: Facebook/Oktagon MMA

Slovenský tým dostal velkou posilu

Úvodní kvalifikace Pyramidy slávy se blíží a organizace oznámila další zajímavou spolupráci, která se s tímto projektem pojí. Už je tomu pár týdnů, co jsme se dozvěděli, že v čele týmů budou stát dva zápasníci UFC: Makhmud Muradov na české straně a Ludovit Lajoš Klein na straně slovenské.

K celému projektu se teď připojil i další profesionální zápasník, jehož vídáme už od roku 2017 v turnajích Oktagonu MMA, a kdo jiný by měl vést na cestě za smlouvou v této organizaci než někdo, kdo s ní má sám dlouholeté zkušenosti – Samuel Pirát Krištofič.

„Asistentem Ludovíta Kleina při koučování talentů v PYRAMIDĚ SLÁVY nemůže být nikdo jiný než jeho týmový kolega a zkušený zápasník OKTAGONU @pirat_kristofic,“ oznámil Fabriq na svém instagramu.

„Kvalifikace na Pyramidu slávy, ve které budou bojovníci ve váze do 70 kg bojovat o kontrakt v organizaci @oktagonmma, začne 2. září na FABRIQ 3 v Trnavě.“ (Fabriq 3 kromě zmíněné kvalifikace přinese fanouškům ještě další velké překvapení – organizace odhalila hlavní zápas s Václavem Mikuláškem, který nedávno oznamoval konec kariéry. Baba Jaga se v Trnavě utká s Róbertem Koky.)

Kdo přibude na české straně týmu, je zatím tajemstvím, někteří fanoušci však v komentářích pod příspěvkem s Pirátem navrhovali například Karlose Vémolu. Že by se role asistenta trenéra českého týmu ujal zrovna Terminátor, je z mnoha důvodů spíše nepravděpodobné, ale je zřejmé, že půjde jistě o jméno, které bude znát každý fanoušek MMA.

➤ Čtěte také: Staronová vášeň Piráta Krištofiče vás překvapí. Čemu holduje?

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ludovít Lajoš Klein má za sebou další výhru

„Někdy bych před zápasem potřeboval profackovat,“ přiznal Ľudovít Klein

Ľudovít Klein si před nedávnem připsal další výhru v UFC.🥇 Bývá před bojem nervózní? A jak v tuhle chvíli vidí svou zápasnickou...

Mach Muradov porazil Bryana Barberenu

Mach Muradov veze z Londýna vydřené vítězství, tvrďáka Barberenu udolal na body

Sobotní večer přinesl z pohledu domácí MMA scény velké vítězství Makhmuda Muradova. Podívejte se na průběh zápasu s Američanem Bryanem...

Makhmud Muradov

V Čechách jsem dokázal vydělat víc než v prvním zápase UFC, překvapil Muradov

Makhmud Muradov se rozpovídal o tom, co pro něj vlastně UFC znamená a přiblížil, jak angažmá v prestižní organizaci vypadá po finanční...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ