Zločin vs. zákon. Oktagon veze do Manchesteru třaskavý duel dvou protikladů

Karta turnaje v Manchesteru získává jasnějších obrysů. Teď Oktagon oznámil skutečně vyhrocený zápas, který přinese souboj dvou protikladů s nádechem pomsty. Vyhraje v tomto duelu zločin nebo zákon?

V Manchasteru uvidíme duel Rock vs. Pokorný Foto: Facebook/Oktagon MMA

Zločin, či zákon? Ustojí česká legenda Britovu touhu po pomstě?

Oktagon chystá svůj první turnaj v anglickém Manchesteru, který se začíná pomalu plnit zajímavými jmény a ještě zajímavějšími duely. Hlavní kartu čerstvě zdobí před nedávnem oznámený zápas české legendy a britského potížisty, který někteří s lehkou nadsázkou nazývají soubojem dobra a zla.

„Veterán české MMA scény a  policista, který od návratu do klece po kritickém zranění kolene stihl už čtyři zápasy a z posledních dvou již odcházel jako jasný vítěz. Shem ROCK je naopak úkaz, který má se strážci zákona jiné zkušenosti a dlouhá léta se ukrýval v Asii, kde mu zkřížily cesty bojové sporty.

Po návratu do Evropy byl sice očištěn, ale pachuť se projevila na vzájemné přestřelce právě s ‚Juboxem‘, kde bylo ke slovům o respektu daleko. Vyhrocený zápas veterána proti hlasitému Shemovi, který na ŠTVANICI ukázal, že lehká váha má problém,“ oznámila zápas organizace.

Česká zápasnická legenda (která se pyšní osmi ukončeními KO/TKO a pěti submisemi z celkových šestnácti výher) a policista v jedné osobě je perfektním protipólem uprchlíka Rocka, jenž se musel celých deset ukrývat v Asii před zákonem, který po něm však pásl neprávem. Když se Shem vrátil na anglickou půdu, chvíli trvalo, než bylo jeho jméno očištěno, a tak si musel na svobodu počkat půl roku v britském vězení.

I když právě tato nepříjemná zkušenost Rocka přivedla k MMA, není divu, že má anglický bojovník jaksi políčeno na strážce zákona, čímž nepochybně pociťuje vůči Pokornému přirozenou nevraživost.

„Žiju sen každého kluka z ulice, dostávám zaplaceno za to, že před dvaadvaceti tisíci diváky v manchesterské AO aréně praštím policajta do obličeje. Nestěžuju si. Buďte si jistí, že vás nezklamu, a po tom všem, co říká, toho chlápka nenechám vydechnout,“ napsal Shem s nadsázkou na svém instagramu.

Jak víme, Rock nenechá na nikom nit suchou a je schopný dát se do křížku i s těmi, kdo se ho netýkají. To předvedl během doubleturnaje na Štvanici, kde se pustil do – toho večera aktéra Výkonu večera – Vlada Lengála.

A mezi soupeři už to začíná pěkně vřít„Já vs deb*l. Může vyhrát a může padnout, ale deb*lem zůstane. Konec nedělního příběhu,“ napsal na svůj instagram Jaroslav Pokorný a později doplnil: „Ahoj Rocku...jsem rád, že mi komentuješ příspěvky minutu po mém vydání, ale nemusíš používat fejkové účty. Co Ti udělala máma k obědu?“ v reakci na některé anglické příspěvky od podezřele vyhlížejících účtů.

Tenhle duel je tedy velmi napínavý už od prvního momentu, a není pochyb o tom, že do listopadu o sobě budou pánové ještě dávat vědět. Uvidíme tedy, jak napjaté budou jejich staredowny a kdo si koho v Manchesteru nakonec podá.

Jan Pokorný naposledy před limitem zpacifikoval Jana Širokého TKO, udělá totéž i Rockovi?

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vlado Lengál výrazně poskočil v žebříčku pérové váhy

Posuny v žebříčcích Oktagon MMA: Skokany Lengál s Magnorem. Mikulášek se propadl

Dvojnásobná porce zápasů na pražské Štvanici zahýbala pořadím v žebříčcích jednotlivých divizí organizace Oktagon. Více info se dozvíte v...

Vlado Lengál předvedl další výborný výkon

Pirátův pád, Lengálův ohňostroj, nový šampion bantamu i loučící se Baba Jaga

Speciální páteční turnaj na Štvanici napsal několik hollywoodských příběhů. Kdo se zaskvěl skvělými výkony, a kdo si odnesl šťavnatý...

Oktagon MMA slaví velký úspěch

Oktagon se oficiálně zařadil mezi světové špičky, svědčí o tom nominace v anketě

Organizace Oktagon MMA to teď má „černé na bílém“: Zařadila se mezi nejlepší z nejlepších.💎 Dočkala se nominací v prestižní anketě. 🏆

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ