Kde sledovat Red Face živě ▶️ Raiter, Novák, Koleso, Rosenberg, Kafuu live stream online

První galavečer organizace Red Face je tady. V tomto článku najdete odpověď na otázku, jak dnes sledovat Kafuu, Kolesa, Rosenberga a další aktéry živě.

Patrik Pešava alias Koleso Foto: Instagram/Red Face

Red Face online: Kdy a jak sledovat live stream – MMA, box, bizár i profesionální zápasy

Očekávaný vstup organizace Red Face na tuzemskou bojovou scénu se úderem dnešní 18. hodiny stane realitou. K vidění budou zápasy pod různými pravidly a nepochybně také spousta bizáru. Do akce jdou totiž mimo jiné známí influenceři Koleso, Max Green, Kafuu, nebo Tomáš Chlup či boxer v důchodu Robert Rosenberg.

Pokud ještě nemáte program na sobotní večer, sledování turnaje Red Face: Reloaded může být zajímavou volbou. Hlavní, a nutno říci velmi vyhrocený souboj, obstarají Adam Raiter a Kryštof Novák, kteří se utkají v MMA zápase ve váze do 84 kilogramů.

Obecně nabídnou Red Face zápasy zase něco nového. To platí především o tiktokerkách Kafuu s Peťulkou, které se budou plácat přes zadek. Sázkové kanceláře úvodní galavečer do své kurzové nabídky nezařadily. U Betana si ovšem za snadnou registraci na pár kliknutí přijdete na pěkný vstupní bonus 300 Kč a v budoucnu si za něj můžete vsadit třeba na zápasy Oktagonu či UFC.

bavte-se-u-sazkove-kancelare-betano

Red Face PPV cena playlive.net, YouTube free stream

Přímý přenos z turnaje Red Face bude vysílaný skrze placený online live stream na platformě playlive.net. Cena pay-per-view je 149 Kč. Stream Red Face zdarma pravděpodobně budete hledat na internetu marně. Oficiálně je totiž popsaný způsob jedinou možností, jak sledovat zápasy živě v livestreamu.

Úvodní zápas fight card Red Face Koleso vs. Max Green (peklo fight) můžete sledovat zdarma na YouTube Red Face. Na záznam sobotního veřejného vážení se podívejte v tomto videu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zbyněk Vlček si zabojuje v Oktagonu

Nová posila na Štvanici rozhořčila nejen fanoušky. Tohle patří do Clashe, říkají

I páteční Štvanice se pomalu plní zajímavými duely, teď však Oktagon odkryl zápasníka, který některé fanoušky popudil. Proč ho v turnaji...

Zuckerberg a Musk v kleci?

Musk a Zuckerberg proti sobě v kleci? Kdo koho vyzval na souboj?

Zdá se, že v kleci si začnou dřív či později řešit neshody skutečně všichni. Dočkáme se v budoucnu duelu Zuckerberg vs. Musk?

Ondřej Novotný a Karlos Vémola

Vémola s Novotným spřádají velkolepé plány: bude odveta století pro sto tisíc lidí?

Karlos Vémola a Ondřej Novotný spolu očividně řeší Terminátorovu budoucnost. Jak by mohl vypadat Karlosův poslední fight?

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ