Dvořák vstoupí do UFC s novou přezdívkou

David Dvořák si pro svou kariéru zvolil novou přezdívku Undertaker. V češtině znamená hrobník a nabízí se hned několik možných vysvětlení proč právě Undertaker.

David Undertaker Dvořák Foto: Facebook (David Undertaker Dvořák)

David Dvořák je v plné přípravě na svou premiéru v UFC, která proběhne 14. března v Brazílii na turnaji UFC Fight Night 170. Do bojů na poli UFC se David rozhodl vstoupit s novou přezdívkou Undertaker. Soupeřem mu bude domácí borec David Silva, který rozhodně nebude žádnou snadnou překážkou. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy živě a zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

David Undertaker Dvořák

Původní přezdívka Davida Dvořáka zní Killa Khroust, ale se vstupem do UFC si přezdívku mění na Undertaker, což znamená v češtině Hrobník. A proč právě Undertaker? Možných odpovědí se nabízí hned několik. Tím prvním vodítkem k nové přezdívce může být to, že David Dvořák dříve pracoval opravdu jako hrobník. Další možnou variantou, na kterou může nová přezdívka odkazovat je to, že David hned 15 ze svých 17 výher dosáhl před limitem, což je rozhodně bilance, kterou se jen tak nějaký MMA bojovník pochlubit nemůže. David je tedy jakýmsi hrobníkem svých soupeřů.

David Undertaker Dvořák v UFC

David Undertaker Dvořák má s UFC smlouvu celkem na 4 zápasy v muší váze a jak sám říká, jeho cílem se opravdu prorazit. Že UFC o Davida hodně stálo také napovídá to, že za svůj premiérový zápas dostane zaplaceno více, než bývá v organizaci UFC zvykem. Kdo ví, možná tak není ani nereálné, že by mohl český bojovník zamířit až na ty příčky nejvyšší a třeba se i jednou porvat o mistrovský pás v muší váze, který je momentálně volný. V posledním titulovém zápase na UFC Fight Night 169 totiž zvítězil Brazilec Figueiredo nad Američanem Benavidezem, ale zároveň nedovážil, a tak pás získat nemohl.

sipka Přečtěte si více o UFC FN 170, na kterém bude David Undertaker bojovat

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.