MMA bojovníci a boxeři pomáhají v boji s koronavirem

Corona virus se dotýká téměř celého světa a do boje proti jeho šíření velmi hlasitě vstupuje superstar MMA Conor McGregor a také boxer Vladimir Kličko.

Conor McGregor mluví o koronaviru
Foto: Facebook (Conor McGregor)

McGregor vyzývý ke karanténě a posílá peníze

Ira Conora Mcgregora má hodně fanoušků v kolonce výtržníka, který se často neumí chovat. Ti ale svůj názor musejí v poslední době upravit. Conor Mcgregor využívá svého vlivu a promlouvá Irům a politikům a volá po přísnějších opatřeních v boji proti viru COVID-19. Klikněte zde a vsaďte si na MMA zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Connor McGregor se pozastavuje nad tím, proč v jeho zemi není dávno vyhlášená karanténa a nejsou uzavřené hranice. Zejména se mu nelíbí absentující opatření na letištích. A jak známe irského bouřliváka, tak nezůstává pouze u slov a rozhodl se koupit ochranné pomůcky v hodnotě jeden milión Eur, které budou směřovat do nemocnic v Leinsteru. Což je nejhůře zasažená oblast v Irsku.

Vladimir Kličko dává k dispozici nemocným svůj hotel

Bývalý šampion v těžké váze, boxer Wladimir Klitschko, je další, jehož slova a hlavně činy jsou v době boje v virem COVID 19 hodně slyšet a vidět. Kličko nabídl svůj kyjevský hotel Mirrors 11 zdravotnickému personálu a pacientům. Některé apartmány budou sloužit pacientům a jiné zase budou k dispozici zdravotnickému personálu. Je nutné také dodat, že Vladimírův starší bratr Vitali je starostou Kyjeva a má tak k boji s korona virusem velmi blízko.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ